HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Americký sen o dřevostavbě

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Vlasta
(nepřihlášený)
26. 03. 2022 v 10:23

Chtěli jsme si na barák pořídit nějaký nový a vzhledný zahradní nábytek, ale když jsme viděli ty ceny na odkaz , tak jsme si dali velmi rychle zpátečku. Kde jsou ty časy kdy zahradní sety stály 2500 Kč a ještě nám k tomu obchodník nabídl dopravu zdarma, že?

Hodnocení příspěvku:

00

Eliška
(nepřihlášený)
23. 03. 2022 v 10:06

No já vám teda musím povědět, že kdybych měla mít nějaký americký sen, pak by se v něm rozhodně musela vyskytovat dokonalá pracovna, v níž bych měla notebooky pro každodenní potřebu a třeba i na odreagování. Pro nákup bych rozhodně zvolila něco na styl odkaz. Tam totiž nakupuji ráda i dnes.

Hodnocení příspěvku:

00

Karolína
(nepřihlášený)
09. 03. 2022 v 7:30

Dřevostavby jsou v dnešní době velkým hitem. Bydlíme ve dřevostavbě, již 5 rokem, díky tomu, že jsme milovníky dřeva a je to opravdu komfortní bydlení. Realizaci dřevostavby nám provedla firma odkaz. Naprosto skvělá domluva.

Hodnocení příspěvku:

10

Eliška
(nepřihlášený)
24. 02. 2022 v 17:30

Jasně, taková roubenka je pěkná, ale kdo na to má mít peníze? Manžela zajímalo, za kolik by se dalo v Čechách na Šumavě postavit taková pěkná dřevěnice. Koukli jsme se na odkaz a zjistili, že ta stavba samotná není tak drahá. Horší je v dnešní době sehnat nějakou stavební parcelu, na níž vám ještě památkáři povolí dělat machinace.

Hodnocení příspěvku:

00

Ivanka
(nepřihlášený)
18. 02. 2022 v 16:42

Dřevostavbu bych si hrozně ráda nechala postavit, ale to je ještě pravděpodobně dlouhá cesta. Představa, že budu muset mít volné 4 miliony je otřesná. Já bych radši založila nějaký podnika a v něm prodávala třeba repasované notebooky jako to dělají na odkaz

Hodnocení příspěvku:

00


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE