HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Komentář: Ať se dřevostavba klidně rozpadne

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Věra
(nepřihlášený)
28. 06. 2022 v 11:19

Tak to já bych teda rozhodně nechtěla aby se nám na Ostravsku, v kraji, který je drsný a nedá nikomu nic zadarmo, rozpadla dřevostavba. Teprve dokončujeme základní stavební povolení, ale brzy už nám bude muset vyhovět s nějakou nabídkou i autopůjčovna Ostrava odkaz, protože to se dáme do svozu stavebních materiálů a dalšího zařizování.

Hodnocení příspěvku:

00

Ivanka
(nepřihlášený)
02. 05. 2022 ve 21:07

Tak to si zase ale jako nemyslím. Když se podívám na to, jak jsou v dnešní době řešené produkty ze Severu, tak to sice není žádná velká sláva, na druhou stranu o baráku není dobré si myslet, že je správné, aby nám spadl na hlavu. Stejně tak jako úchytky odkaz nechceme aby nám zůstaly v ruce..

Hodnocení příspěvku:

00

Oldřiška
(nepřihlášený)
20. 04. 2022 v 17:05

A demolovali jste třeba i krb? Já že kdyby ne, tak bych si určitě vzala nějaké odkaz krbové obestavby které tam určitě zbyly. Já jsem hrozně velký šetřílek. Nechci zároveň ani zatěžovat planetu, to víte. Jsem taková prostě od přírody. To víte, manžel mně umřel a tak se každá koruna hodí.

Hodnocení příspěvku:

00

Libor
(nepřihlášený)
31. 03. 2022 ve 22:22

Potřeboval jsem udělat demolici domu v Ostravě. Nevěděl jsem, jak moc velký problém je naložit s odpadem ze stavby. Raději jsem to proto nechal celé na firmě odkaz , která dělá kompletní demolice včetně servisu kolem.

Hodnocení příspěvku:

00


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE