HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Dřevostavby do 1,5mil – útulný dům bez vlastní práce

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Věra
(nepřihlášený)
28. 06. 2022 ve 13:13

No my jsme si teda po dlouhé debatě s kamarády nechali tu dřevostavbu svépomoci rozmluvit a rozhodli se, že si necháme udělat sruby na klíč od odkaz. Samozřejmě nás to bude stát více peněz, ale když jsme nikdy nic takového nestavěli, tak by se nám to také mohlo vymstít.

Hodnocení příspěvku:

00

Eliška
(nepřihlášený)
30. 05. 2022 v 18:41

V minulosti jsme se během rekonstrukce zaměřili na designové krby odkaz, takže jsme si jeden pořídili i do našeho obývacího pokoje. Je tam tedy pořádné teplo, ale i světlo, díky čemuž si mohu v zimě vypěstovat prakticky cokoliv, a to bez větší námahy. Minule jsme si tedy vypěstovali klíčky, ale i třeba salát.

Hodnocení příspěvku:

00

Anonymní
(nepřihlášený)
19. 05. 2022 ve 23:37

Manžel mně také říkal, že by rád postavil baráček ještě před tím, než se nám narodí děti. On dělá hodně často dlouho do nocí protože je to programátor a tak se mu údajně zapínají ty mozkové uzávěry až pozdě v noci. No a na co narážím? Že si asi nic nepostavíme, protože mu nedávno umřel počítač a musíme čekat, až se z odkaz přiveze nový.

Hodnocení příspěvku:

00


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE