HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Diskuze na téma: Dětské pokoje: Inspirace a fotogalerie

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Miluše
(nepřihlášený)
29. 11. 2017 v 18:02

My jsme zrovna dětem do pokojíčku pořídili skákací balón a musím říct, že jsem vůbec nečekala, že je to tak chytne. Když tak doporučuji mrknout na tento odkaz , může to být super dárek k Vánocům :)

Hodnocení příspěvku:

4-3

Lucie C.
(nepřihlášený)
13. 11. 2017 ve 14:57

Rovněž stojím před zařizováním dětského pokoje a jde mi z toho hlava kolem, co vše by měl splňovat, aby byl bezpečný, ale také aby se v něm dětem líbilo. V prvé řadě, kde sehnat kvalitní nábytek, to je také kumšt. Inspirovalo mě odkaz , takže asi něco takového bych si přála.

Hodnocení příspěvku:

1-1

honza jansky
(nepřihlášený)
19. 09. 2017 v 8:09

moc dobrý článek. Všechno stručně a výstižně vyjádřeno. Inspirace k zařízení dětského pokoje není nikdy dost. Mě třeba, když jsme synům zařizovali pokoj, hodně inspirovaly pokoje z odkaz tak doporučuji taky mrknout.

Hodnocení příspěvku:

2-2

Jakub
(nepřihlášený)
24. 08. 2017 v 18:29

Správně navrhnout dětský pokoj je někdy celkem sranda. V každém případě bychom se ale měli řídit představou našich dětí. Pokud budou spokojené, budeme i my.. :) Co dělat, když dítě zatouží po novém pokoji, je perfektně popsáno zde odkaz

Hodnocení příspěvku:

2-1


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE