HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Dětské pokoje: Inspirace a fotogalerie

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Hanka
(nepřihlášený)
08. 06. 2022 v 11:29

My jsme nedávno zařizovali dcerce nový pokoj, měla to k narozeninám a s výběrem nábytku, koberce a postele pomáhala, takže se v něm cítí komfortně a to je pro mě důležité. Postupně budou věci přibývat a ubývat, jak bude stárnout. Stejně více, než celý pokoj ji udělala radost dívčí peněženka za pár korun odkaz, to se potom člověk může snažit jak jen chce :)

Hodnocení příspěvku:

00

Ludmila
(nepřihlášený)
05. 06. 2022 v 19:20

Do naší dřevostavby jsme si na následnou úpravu vymalování pokojů nakonec pozvali odkaz malířství z Prahy. Postavili jsme si totiž na kraji Říčan ještě před covidem dřevostavbu a během těch hektických třech let jsme se do baráku skoro vůbec nedostali. A když už jo, tak jen na chvilku. Neustále jsme pendlovali mezi firmami v Bratislavě a Varšavě..

Hodnocení příspěvku:

00

Karolína
(nepřihlášený)
21. 01. 2022 v 10:54

My při zařizování dětského pokojíčku jsme dbali na to, aby se dětem v něm líbilo a rádi v něm trávili čas. Zároveň máme rádi jednoduchost přírodní materiály, proto všechen nábytek je z čistého dřeva a v kombinaci s podzimními barvami to vypadá opravdu moc hezký. Děti mají v pokojíčku hrací koutek, ve kterém jsme jim nechali připevnit na zeď průlezku s lezeckou stěnou a za nás naprosto skvělá volba. Děti si s tím vyhrají i my jim z toho často děláme nějaké opičí dráhy a podobně. Ostatní hračky jsou tak porůznu z hračkáren, e-shopů i hodně dárků, ale ono víceméně tyto hračky jsou ve všech hračkárnách stejný nebo podobný. Průlezku jsme kupovali odtud odkaz , než jsme jí vybrali, dělali jsme si takovej průzkum a za nás vyhrála.

Hodnocení příspěvku:

00

Lojza
(nepřihlášený)
19. 11. 2021 ve 21:08

My jsme dětem pořídili do kupuje z odkaz dětské zábrany. Ocení to hlavně manželka, která je s nimi doma a když vaří jídlo, tak si musí odskočit do kuchyně. Jenomže to už nevidí, co ti dva neřádi dělají v pokojíčku že. A tak jsme namontovali zábrany a je vystaráno.

Hodnocení příspěvku:

00

Pavla
(nepřihlášený)
08. 10. 2021 v 15:00

Když jsme zařizovali dětem pokojíček, tak jsme taky mysleli na to, že je potřeba něčím je tam zabavit. Vymysleli jsme jim takovouhle průlezku: odkaz od Antonieema, která se dá variovat a navíc pokoj hezky "oživí".

Hodnocení příspěvku:

00

Jana Duričková
(nepřihlášený)
30. 01. 2020 ve 12:26

Nedávno jsme zařizovali nový byt a velice mě překvapil výběr dětského nábytku na shopu odkaz

Hodnocení příspěvku:

30

Radek
(nepřihlášený)
20. 12. 2019 v 9:23

Myslím si, že parádní inspirace. To my v pokojíčku našeho malého měli asi největší problém s výběrem koberce. Se ženou jsme se nedokázali shodnout na barvě. Nakonec jsem ustoupil a objednali jsme ten, který našla ona na odkaz Musím uznat, že vypadá hezky, ale i tak si pořád myslím, že ten, co jsem vybral já by byl hezčí.

Hodnocení příspěvku:

30

Denis
(nepřihlášený)
14. 08. 2019 ve 12:18

Já jsem je kupoval od Holandského výrobce velice kvalitních barev svk-barvy, porovnejte si i ceny s konkurencí, barvy vychází opravdu velice dobře.

Hodnocení příspěvku:

30

Vašek
(nepřihlášený)
13. 08. 2019 v 18:44

To by mne tedy zajímalo, takové barvy bych hned koupil, kde jste je sehnal? co čistí vzduch prosím?

Hodnocení příspěvku:

30

Denis
(nepřihlášený)
12. 08. 2019 v 10:33

Když jsem hledal barvy do naší novostavby, tak jsem narazil na barvy od Holandského výrobce, které čistí vzduch, jsou přmo dělaní do obytných částí domu, nejsou moc drahé, a jsou velice kvalitní, navíc velice dobře kryjí, dělalo se mi s barvou velice dobře.

Hodnocení příspěvku:

30

Vašek
(nepřihlášený)
11. 08. 2019 v 10:46

Poradil by mi tu někdo, jaké barvy jsou nejlepší do interiéru, do dětských pokojů?

Hodnocení příspěvku:

30

Arianka
(nepřihlášený)
07. 08. 2019 ve 22:25

Když jsme pro malého vybírali pokojík, rovnou jsme chtěli, aby byl z kvalitního dřeva. Protože jistě každý ví, co dítě dokáže zničit. Takže jsme vše pořizovali tady - odkaz. Prakticky vše, i postel včetně matrace. A docela jsme se divili, že nás to přišlo na slušné peníze.

Hodnocení příspěvku:

30

Miluše
(nepřihlášený)
29. 11. 2017 v 18:02

My jsme zrovna dětem do pokojíčku pořídili skákací balón a musím říct, že jsem vůbec nečekala, že je to tak chytne. Když tak doporučuji mrknout na tento odkaz , může to být super dárek k Vánocům :)

Hodnocení příspěvku:

7-3

Lucie C.
(nepřihlášený)
13. 11. 2017 ve 14:57

Rovněž stojím před zařizováním dětského pokoje a jde mi z toho hlava kolem, co vše by měl splňovat, aby byl bezpečný, ale také aby se v něm dětem líbilo. V prvé řadě, kde sehnat kvalitní nábytek, to je také kumšt. Inspirovalo mě odkaz , takže asi něco takového bych si přála.

Hodnocení příspěvku:

4-1

honza jansky
(nepřihlášený)
19. 09. 2017 v 8:09

moc dobrý článek. Všechno stručně a výstižně vyjádřeno. Inspirace k zařízení dětského pokoje není nikdy dost. Mě třeba, když jsme synům zařizovali pokoj, hodně inspirovaly pokoje z odkaz tak doporučuji taky mrknout.

Hodnocení příspěvku:

5-2

Jakub
(nepřihlášený)
24. 08. 2017 v 18:29

Správně navrhnout dětský pokoj je někdy celkem sranda. V každém případě bychom se ale měli řídit představou našich dětí. Pokud budou spokojené, budeme i my.. :) Co dělat, když dítě zatouží po novém pokoji, je perfektně popsáno zde odkaz

Hodnocení příspěvku:

5-1


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE