HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dětské pokoje: Inspirace a fotogalerie

Zařizovat dětské pokoje se ukazuje jako umění. Každý věk dítěte chce svoje. Jiné nároky má batole, předškolák, školou povinný rošťák nebo dokonce rozjívený teenager, který roste do puberty. V této fotogalerii přinášíme inspiraci, jak vybavit dětské pokoje pro potomky různého věku i zaměření.


Dětské pokoje Inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Archiv redakce

Pokud se u nábytku rozhodnete pro klasické dřevo, neprohloupíte. Proti dřevotřísce je lehké, barevnými nátěry můžete úplně změnit jeho podobu, pokud vás ta stávající už omrzí. Dřevo má dlouhou životnost a lehce ho odstěhujete. Dřevěných sestav a variací je celá řada, záleží jenom na vás, jestli dáte přednost přírodní podobě nebo odvážně půjdete do nečekaných barevných kombinací. Zvláště u dětských pokojů platí, že fantazii se meze nekladou.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Walmart, LampsWellOfficial, Cozy Nursery | Nursery Decor u0026 Design

Malby na stěnách v dětském pokoji pro nejmenší

U malých dětí pokoji vévodí velká dětská postýlka, která dítě chrání v prvních měsících života. I v takovém případě se ale dá interiér oživit třeba pohádkovými výjevy. Dítě je vnímá, i když vám to tak nepřipadá. Inspirace je fotogalerii dostatek.

Hodně kreativity pro předškolní potomky

Větší prostor pro kreativitu už nabízejí batolata nebo mrňousci školkového věku. Vsaďte na pestré barvy, řešení, kdy všechno na dosah ze země. Nezapomeňte také, že je třeba dítě chránit před ostrými hranami. Tato fotogalerie vás přesvědčí o tom, že spojit barvy a malé skříňky při zemi není žádný problém.

Školáci potřebují v dětském pokoji pracovnu

Jakmile se dítě stane školákem, rostou nároky na prostor i podobu dětského pokoje. Najednou se sem musí vejít i pracovna s počítačem. I to se dá vyřešit hravě a s velkou fantazií. Na spoustu inspirace se podívejte v naší galerii.

Dětský pokoj pro puberťáka?

A co teprve když se školní potomek dostane do puberty? To už je teprve oříšek. Nabízíme ale řešení i pro něj. Dominantou jeho prostoru je počítač, potřebuje spoustu skříní na všechny nezbytnosti. I tak se dá vymyslet vkusné řešení pokoje pro vašeho adolescenta, ve kterém zbude spousta prostoru na jeho vlastní kreativitu, aniž by vytvořil v místnosti ničím neorganizovaný chaos. V naší fotogalerii poznáte, že i na nespokojené teenagery máme vlastní recept.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
22.06.2015

15

Fotogalerie: Co se starými paletami a krabicemi?

Jak vyrobit zahradní truhlík z palety? Tento a další tipy, co se starým dřevem. Čtěte

Moderní bytové interiéry: Fotogalerie plná inspirace

Jakým směrem jdou moderní bytové interiéry? Podívejte se na fotky, trendy a inspiraci.

Nábytek z palet: Fotogalerie plná nápadů a inspirace

Líbí se vám nábytek z palet? Hledáte nápady a inspiraci?

Rekonstrukce koupelny: Fotogalerie a inspirace

Čeká Vás rekonstrukce koupelny? Než se pustíte do díla, podívejte se zde.

Moderní i rustikální kuchyně: Fotogalerie plná inspirace

Kuchyně je centrem každého bytu nebo domu. Setkává se v ní celá rodina

Obývací pokoje: Fotogalerie, inspirace, trendy

Řešíte jak vybrat nábytek, osvětlení nebo křesla do vašeho obývacího pokoje?

Ložnice: Inspirace a fotogalerie pro moderní ložnice

Hledáte inspiraci pro zařízení vaší ložnice? Jaké použít barvy

Obklady do kuchyně: Inspirace, trendy a tipy

Hledáte inspiraci pro vaše obklady do kuchyně? Naleznete zde.

Dětský nábytek: Jak ho vybrat a na co si dát pozor?

Vybíráte dětský nábytek? V tomto článku se dozvíte jak dětský nábytek vybrat, čím se při nákupu řídit a navíc se budete moci inspirovat ve fotogalerii.

Zahradní houpačka: Tipy, pro bezpečnou zábavu vašich dětí

Jak a podle čeho vybrat správnou zahradní houpačku? Důležité informace i fotogalerii plnou zahradních houpaček naleznete zde.