Dětské pokoje: Inspirace a fotogalerie
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dětské pokoje: Inspirace a fotogalerie

Zařizovat dětské pokoje se ukazuje jako umění. Každý věk dítěte chce svoje. Jiné nároky má batole, předškolák, školou povinný rošťák nebo dokonce rozjívený teenager, který roste do puberty. V této fotogalerii přinášíme inspiraci, jak vybavit dětské pokoje pro potomky různého věku i zaměření.VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Archiv redakce

Pokud se u nábytku rozhodnete pro klasické dřevo, neprohloupíte. Proti dřevotřísce je lehké, barevnými nátěry můžete úplně změnit jeho podobu, pokud vás ta stávající už omrzí. Dřevo má dlouhou životnost a lehce ho odstěhujete. Dřevěných sestav a variací je celá řada, záleží jenom na vás, jestli dáte přednost přírodní podobě nebo odvážně půjdete do nečekaných barevných kombinací. Zvláště u dětských pokojů platí, že fantazii se meze nekladou.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Walmart, LampsWellOfficial, Cozy Nursery | Nursery Decor u0026 Design

Malby na stěnách v dětském pokoji pro nejmenší

U malých dětí pokoji vévodí velká dětská postýlka, která dítě chrání v prvních měsících života. I v takovém případě se ale dá interiér oživit třeba pohádkovými výjevy. Dítě je vnímá, i když vám to tak nepřipadá. Inspirace je fotogalerii dostatek.

Hodně kreativity pro předškolní potomky

Větší prostor pro kreativitu už nabízejí batolata nebo mrňousci školkového věku. Vsaďte na pestré barvy, řešení, kdy všechno na dosah ze země. Nezapomeňte také, že je třeba dítě chránit před ostrými hranami. Tato fotogalerie vás přesvědčí o tom, že spojit barvy a malé skříňky při zemi není žádný problém.

Školáci potřebují v dětském pokoji pracovnu

Jakmile se dítě stane školákem, rostou nároky na prostor i podobu dětského pokoje. Najednou se sem musí vejít i pracovna s počítačem. I to se dá vyřešit hravě a s velkou fantazií. Na spoustu inspirace se podívejte v naší galerii.

Dětský pokoj pro puberťáka?

A co teprve když se školní potomek dostane do puberty? To už je teprve oříšek. Nabízíme ale řešení i pro něj. Dominantou jeho prostoru je počítač, potřebuje spoustu skříní na všechny nezbytnosti. I tak se dá vymyslet vkusné řešení pokoje pro vašeho adolescenta, ve kterém zbude spousta prostoru na jeho vlastní kreativitu, aniž by vytvořil v místnosti ničím neorganizovaný chaos. V naší fotogalerii poznáte, že i na nespokojené teenagery máme vlastní recept.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Helena Stejskalová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
22.06.2015

15

Mohlo by Vás zajímat: