HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Moderní bytové interiéry: Fotogalerie plná inspirace

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Hanka
(nepřihlášený)
09. 08. 2022 v 11:33

My jsme po rekonstrukci staré chalupy, kde jsme ponechali nějaké původní prvky a pomalu začínáme vybavovat domácnost, rádi bychom skloubili vintage a rustikální styl s moderním nábytkem, poslední kousek, co jsme pořídili je barový stůl s regálem odkaz a i když je v industriálním, zapadl velmi hezky. Spíše uvažuji, jakou zvolit sedačku, moc nemusím ty šedé, co mají všichni, možná nějakou modrou nebo tyrkysovou, nemáte někdo tip?

Hodnocení příspěvku:

00

Markétka
(nepřihlášený)
22. 04. 2022 v 17:01

Synátor na mě už několik týdnů za sebou dolejzá a prosí mě abych mu koupila nějaký notebook. odkaz.. Já bohužel nemám tolik peněz na to abych kupoval fungl nový stroj. Asi se bude muset spokojit s repasovaným. To víte, matka samoživitelka si nemůže dovolit penězi neustále rozhazovat. Tak to prostě je.

Hodnocení příspěvku:

00

Jakub
(nepřihlášený)
09. 04. 2022 v 11:54

Dobrý den sháním tapety samolepící kvalitní pokut možno omyvatelní do celého bytu cena do 500 korun m2, barva – červená, fialová ,žlutá, oranžová, zelená, meruňková, citronová , bordó, modrá, lilková, bílá , Máte někdo zkušenost s e shop odkaz Nebo jesi znáte e-shop nebo obchod který máte vyzkoušený , rád si nechám doporučit dekuji moc

Hodnocení příspěvku:

0-1

Lucie
(nepřihlášený)
11. 01. 2021 v 1:20

Dobrý den, našla jsem tuto firmu. Máte s ní někdo zkušenosti? Připadají mi výborně. ;) www.svetinterieru.cz

Hodnocení příspěvku:

0-1

Ivan
(nepřihlášený)
18. 12. 2019 ve 22:43

Paráda, myslím si, že taková inspirace se určitě hodí. Díky mockrát. Já se nedávno také rozhodl do svého bytu pořídit nějaké modernější doplňky. Už to bylo potřeba. Třeba tady odkaz se mi povedlo sehnat takové pěkné nástěnné hodiny. :)

Hodnocení příspěvku:

3-1


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE