HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Dětský nábytek: Jak ho vybrat a na co si dát pozor?

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Ivanka
(nepřihlášený)
27. 12. 2021 v 18:35

Dětem jsme pořídili z odkaz dětské zábrany aby se nestalo nějaké neštěstí při spánku. Pravdou je, že to mohl manžel vyrobit v práci, ale já jsem ho před svátkami nechtěla otravovat a na Vánoce jsme všichni raději doma v teple než v práci. Letošní Vánoce se opravdu vydařily.

Hodnocení příspěvku:

00

Ivanka
(nepřihlášený)
19. 11. 2021 v 16:31

Kupovali jsme manželovi sadu nářadí z internetu toto jaro. Brali jsme to z odkaz protože nám přišlo, že právě tam to měli velmi levné a ověřené podle zákazníků, kteří nakoupili před námi. Doufám, že se konečně manžílkovi povede uvést do správného provedení postel, kterou jsme objednali dceři na její druhé narozeniny.

Hodnocení příspěvku:

00

Tomáš Roman
(nepřihlášený)
30. 10. 2021 v 10:25

S nábytkem tedy moc neporadím, ale koupil bych určitě nějaký pohybovatelný držák na notebook. My, když jsme si nově z odkaz koupili notebook, tak jsme to moc ocenili. Tak možná vám alespoň toto poradí. Omlouvám se, že více nepomohu. Zkuste se poptat ještě někde jinde na fóru, tady je to mrtvé. Přeji pěkný den všem.

Hodnocení příspěvku:

00

jarda11
(nepřihlášený)
20. 09. 2021 v 10:42

Zkušenost nemám. My jsme kupovali na odkaz

Hodnocení příspěvku:

00

Anna Nováková
(nepřihlášený)
27. 04. 2021 v 8:47

Dobrý den. Máte někdo, prosím, zkušenost s tímto nábytkem : odkaz Víte někdo, zda jsou barvy na tomto nábytku pro děti nezávadné? Děkuji za odpověď.

Hodnocení příspěvku:

00

VladěnaaTom
(nepřihlášený)
22. 06. 2019 ve 22:19

Zrovna nábytek u dětí je pro mě dost podstatný. Aby byl bezpečný a hned po řádění se nerozpadl. Proto jsme koupili raději kvalitnější vybavení odtud odkaz a fakt je to bytelný nábytek. Náš divoch ho ještě nezničil a toho teda nešetří.

Hodnocení příspěvku:

30


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE