HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Diskuze na téma: Dětský nábytek: Jak ho vybrat a na co si dát pozor?

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Romana
(nepřihlášený)
27. 09. 2018 v 17:03

kvalitní dětský nábytek se naštěstí dá sehnat lehce, jen nkdy ty ceny no, když kupujete třeba dub, ale většinou to není akutní, takže já se naučila třeba hlídat ceny na srovnávačích a jakmile je akce, tak jedeme nebo objednáváme, třeba tady odkaz

Hodnocení příspěvku:

00

Marketa
(nepřihlášený)
24. 08. 2018 v 15:25

My jsme dětsky pokoj kupovali od odkaz a jsme spokojeni. Puvodne jsme koukali i v Ikeii, ale nakonec vyhral detsky pokoj pres zmineny e-shop.

Hodnocení příspěvku:

10

Birokrat
(nepřihlášený)
14. 07. 2018 v 9:08

pokud hledáte dětské cestovní postýlky, pak mám bezva tip..tato přenosná vychytávka pro děti může skvěle posloužit na cestách, ať už se vydáte kamkoliv: odkaz

Hodnocení příspěvku:

0-2

Vladimír Paul
(nepřihlášený)
11. 07. 2018 ve 12:57

máme v rodinném domku trochu atypický tvar pokojíku (podkroví) a přemýšleli jsme jaký nábytek. Znamí nám doporučili brněnskou firmu Gabon odkaz. Máte s nimi někdo zkušenosti? Děkuji

Hodnocení příspěvku:

1-2

Odvářková67
(nepřihlášený)
19. 02. 2018 ve 12:31

Souhlasím s panem Novotným. My našim klukům rovnou koupili nábytek, který nebude příliš dětský ani až budou v pubertě, a to odtud - odkaz? . Už dřív jsme si tam objednávali obývací stěnu a pár skříněk a stejně jako tehdy jsme byli i teď velmi spokojení. Všechno je pevné, materiály kvalitní a i doručení proběhlo bez problému.

Hodnocení příspěvku:

10

Jan Novotný (2)
(nepřihlášený)
17. 12. 2017 v 10:50

Podle mého názoru, by se na dětském nábytku rozhodně nemělo šetřit,jelikož by měl být z kvalitního materiálu, aby co nejdéle vydržel, vydržel dětský nápor a především byl bezpečný. Já jsem dlouho vybíral a nakonec se rozhodl pro skříně a rostoucí dětskou postel od firmy odkaz a nelituji, máme jej již půl roku a vše drží jak má.

Hodnocení příspěvku:

10


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL