HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

DOMY D.N.E.S. - společnost je dodavatelem kvalitních dřevostaveb. Pro zákazníky realizuje vlastní typové domy nebo domy podle individuálních požadavků a architektonických návrhů.

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Hrotovická-Průmyslová Zóna 169, 674 01 Střítež, CZ

Telefon: +420568841104
E-mail: obchod@domydnes.cz
Web: www.domy-dnes.cz
GPS: 49.20252400,15.89523520

navigovat
4.5 z 5

Zkušenosti s firmou DOMY D.N.E.S.

Navštívili jsme domy, které postavila firma DOMY D.N.E.S. a zeptali jsme se majitelů:

Dřevostavbu si postavili na pozemku rodičů. Omezení ze strany CHKO vyřešili chytře
Manželé Kateřina a Libor ze severovýchodu Čech si nechali postavit dřevostavbu 4+kk na pozemku rodičů. Proč se jim tím kompletně změnil život a s jakými komplikacemi se museli potýkat?

3+1 v Brně vyměnili za luxusní bungalov na Vysočině. Stavební pozemek z dražby však manželům slušně zavařil
Proč se Markéta a Radek rozhodli pro dřevostavbu a jak dlouho se stavěla? Jak funguje jejich chytrá domácnost a jak si poradili s přehříváním domu? To vše nám prozradili v exkluzivním rozhovoru pro Dřevostavitele.

Tepelné čerpadlo země-voda po 8 letech jeho provozu
Proč se manželé Ondřej a Marie rozhodli pro tepelné čerpadlo a kolik zaplatí za vytápění? Přečtěte si rozhovor s majiteli. Jaké jsou jejich zkušenosti a co by dnes na domě změnili?

Stavařka z USA si nechala postavit dřevostavbu v Česku. Odhalila zásadní nedostatky
Paní Lída se po letech života v USA rozhodla usadit nedaleko Prahy na klidném venkově, kde si nechala postavit bungalov 4+kk na základě svého vlastního návrhu. Jaké vidí hlavní rozdíly mezi českými a americkými dřevostavbami?

Málem jsme nebydleli. Díky sousedům jsme ušetřili při stavbě domu statisíce
Navštívili jsme krásnou dřevostavbu s dispozicí 4+kk a zeptali se majitelů na informace, které by vám mohli pomoci při rozhodování v oblasti stavění domu. Přečtěte si celý rozhovor a zkušenosti majitelů Kláry a Rosti.

Manželé v nejlepším věku si nechali postavit bungalov 4+kk za Prahou. Milion za zahradu odmítli
Navštivte s námi prostorný bungalov 4+kk, který si nechali za Prahou postavit manželé Marcela a Karel. Co si na nové dřevostavbě pochvalují a co by naopak udělali jinak?

Rodina bydlí v dřevostavbě za Brnem. Prozradili, proč nemají TV v obýváku
Čtyřčlenná rodina se přestěhovala z prostorného bytu do dřevostavby. Jaké jsou jejich pocity po pěti letech a co by dnes udělali jinak?

Pětičlenná rodina Martiny a Václava bydlí v dřevostavbě na dosah Prahy
Martina a Václav se rozhodli pro klidné rodinné bydlení na dosah Prahy, kam dojíždí do práce. Co pro ně bylo při plánování nového domu stěžejní? A jaká je jejich zkušenost s dřevostavbou?

Moderní chalupa je přivedla zpátky ke kořenům. Jaké na ně čekalo překvapení?
Chtěli mít místo, kde by trávili čas se svými vnoučaty. Ani ve snu je však nenapadlo, že na ně v průběhu stavby čeká úžasné překvapení. Co se přihodilo a jak se jim v moderní chalupě líbí? Přečtěte si rozhovor s majiteli domu o jejich příběhu a zkušenostech se stavbou.


Firma DOMY D.N.E.S. s.r.o. sídlí v obci Třebíč a nejčastěji staví dřevostavby na Vysočině.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.Společnost DOMY D.N.E.S.- patří k předním výrobcům a dodavatelům dřevostaveb v ČR. Hlavní důraz je kladen na kvalitu, preciznost řemeslného zpracování a dobrou komunikaci s klienty. Individuálním přístupem se věnujeme klientům od návrhu projektu až po dokončení díla. Snažíme se, aby domy sloužily našim klientů celý život a vytvořili jim příjemné prostředí pro ně i jejich děti. Naším mottem je "Váš nový domov"


Reference postavených domů DOMY D.N.E.S.

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů