HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

DOMY D.N.E.S. - společnost je dodavatelem kvalitních dřevostaveb. Pro zákazníky realizuje vlastní typové domy nebo domy podle individuálních požadavků a architektonických návrhů.

DOMY D.N.E.S. s.r.o.
Hrotovická-Průmyslová Zóna 169, 674 01 Střítež

Telefon: +420568841104
E-mail: obchod@domydnes.cz
Web: www.domy-dnes.cz
GPS: 49.20252400,15.89523520

navigovat
4.5 z 5

Ověřené recenze firmy DOMY D.N.E.S.


Firma DOMY D.N.E.S. s.r.o. se specializuje na dřevostavby na Vysočině, zejména pak v okolí obce Třebíč.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Společnost DOMY D.N.E.S.- patří k předním výrobcům a dodavatelům dřevostaveb v ČR. Hlavní důraz je kladen na kvalitu, preciznost řemeslného zpracování a dobrou komunikaci s klienty. Individuálním přístupem se věnujeme klientům od návrhu projektu až po dokončení díla. Snažíme se, aby domy sloužily našim klientů celý život a vytvořili jim příjemné prostředí pro ně i jejich děti. Naším mottem je "Váš nový domov"Vaše recenze firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA