HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DONAMI Real s.r.o.

Nabízíme výrobu a výstavbu certifikovaných energeticky úsporných dřevostaveb podle Vašich individuálních projektů.

DONAMI Real s.r.o.
U Kolory 302, 46312 Liberec

Telefon: +420731547719
E-mail: info@donamireal.cz
Web: www.donamireal.cz/
GPS: 50.73571870,15.05985690

navigovat
4.4 z 5

Ověřené recenze firmy DONAMI Real


Firma DONAMI Real s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Libereckém kraji, zejména pak v okolí obce Liberec.Zabýváme se výrobou a výstavbou rodinných domů - energeticky úsporných certifikovaných dřevostaveb dle individuálního zadání zákazníka.
Stěny domu vyrábíme jako dvojitě opláštěné zateplené rámové konstrukce. Jednotlivé stěny vyrábíme v hale a následně je odvezeme na místo stavby (po celé ČR) a provedeme kompletní montáž domu. Výhodou našeho systému je eliminace vlivu počasí při výstavbě, rychlost montáže a přesnost zajištěná podmínkami výrobní haly.
Nabízíme Vám dlouholeté zkušenosti a schopnosti pracovníků naší firmy. Vyrobíme a postavíme Vám dům podle Vašeho individuálního zadání v rozsahu jaký si řeknete. Jsme připraveni na základě podkladů od Vás zpracovat nabídku v takovém rozsahu, jaký si budete přát, včetně časového naplánování.
Rádi Vám poskytneme informace, které Vám mohou pomoci při Vašem dalším rozhodování ohledně konstrukčního systému, vzhledu apod. a dále zkonkretizovat zadání pro Váš plánovaný dům.


Reference postavených domů DONAMI Real s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy DONAMI Real s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA