HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

DONAMI Real s.r.o.

Nabízíme výrobu a výstavbu dřevostaveb podle Vašich individuálních projektů.

DONAMI Real s.r.o.
U Kolory 302, 46312 Liberec

Telefon: +420731547719
E-mail: info@donamireal.cz
Web: www.donamireal.cz

4.4 z 5


Fotogalerie firmy DONAMI Real s.r.o.


Zabýváme se výrobou a výstavbou rodinných domů - nízkoenergetických certifikovaných dřevostaveb dle individuálního zadání zákazníka.
Stěny domu vyrábíme jako dvojitě opláštěné zateplené rámové konstrukce. Jednotlivé stěny vyrábíme v hale a následně je odvezeme na místo stavby (po celé ČR) a provedeme kompletní montáž domu. Výhodou našeho systému je eliminace vlivu počasí při výstavbě, rychlost montáže a přesnost zajištěná podmínkami výrobní haly.
Nabízíme Vám dlouholeté zkušenosti a schopnosti pracovníků naší firmy. Vyrobíme a postavíme Vám dům podle Vašeho individuálního zadání v rozsahu jaký si řeknete. Jsme připraveni na základě podkladů od Vás zpracovat nabídku v takovém rozsahu, jaký si budete přát, včetně časového naplánování.
Rádi Vám poskytneme informace, které Vám mohou pomoci při Vašem dalším rozhodování ohledně konstrukčního systému, vzhledu apod. a dále zkonkretizovat zadání pro Váš plánovaný dům.

Vaše zkušenosti s DONAMI Real s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL