HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Eko modular s.r.o.

Jsme ryze česká firma, která již dnes působí na Slovensku a Maďarsku a rozvíjí se do dalších evropských států. Čerpáme z dvacetileté zkušenosti členů našeho týmu, kteří stáli již na samých počátcích oboru dřevostaveb u nás.

Eko modular s.r.o.
Otakarova 81, 686 01 Uherské Hradiště

Telefon: +420 731 006 235
E-mail: info@ekomodular.cz
Web: www.ekomodular.cz
GPS: 49.07076540,17.45897760

navigovat
3.7 z 5

Recenze firmy Eko modular

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Eko modular s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Uherské Hradiště.


Fotogalerie realizací


Společnost Eko modular s.r.o. je český dodavatel modulárních dřevostaveb s působností v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Společnost navazuje na dvacetiletou tradici výrobce dřevostaveb společnosti Úsporné bydlení s.r.o. a společně ji dále rozvíjí. Klíčovou úlohou společnosti Eko modular na evropském trhu je propagovat dřevěnou modulární výstavbu jako plnohodnotnou alternativu bydlení pro všechny věkové kategorie. Eko modular je dodavatel esteticky i funkčně kvalitních ekologických staveb pro bydlení i podnikání.

Budujeme v očích našich zákazníků pozici modulárního domu jako důvěryhodnou, bezpečnou, a kvalitní variantu bydlení. Snažíme se určovat trend a směřujeme vývoj celého odvětví modulární výstavby. Maximálně se soustředíme na kvalitu naší práce a tedy i kvalitu celého našeho produktu.

Vaše recenze firmy Eko modular s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA