HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Krbová kamna s výměníkem 30 kW

Krbová kamna s výměníkem 30 kW jsou vybavena moderními vyhřívacími systémy

Krbová kamna s výměníkem 30 kW jsou speciální typ krbových kamen, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen teplo, ale také teplou vodu. Mají vysoce účinný výměník tepla, který umožňuje efektivní využití spalovacího tepla pro přípravu teplé vody.

Jsou vybavena moderními vyhřívacími systémy, které poskytují příjemné teplo po celou dobu provozu. Tyto kamna jsou také vybavena automatickým dálkovým ovládáním, které umožňuje snadnou regulaci teploty a přívodu vzduchu. Jsou také velmi účinná při spotřebě paliva a jsou schopny poskytnout větší množství tepla za menší množství paliva.

Krbová kamna s výměníkem 30 kW jsou vhodná pro vytápění až 300 m2. Jsou vybavena výměníkem tepla a dvěma způsoby spalování (dřevo a uhlí). Díky vysoké účinnosti až 88 % a minimálním emisím jsou kamna vhodná i pro ekologicky šetrné vytápění.

Tato kamna mají také automatické čištění skla díky speciálnímu systému. Jsou také vybavena automatickým řízením spalování, aby optimalizovalo spotřebu paliva a vytápění. Krbová kamna s výměníkem 30 kW jsou velmi úsporná a praktická.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s krbovými kamny s výměníkem

Podívejte se na různé modely krbových kamen s výměníkem, které jsou seřazené podle jejich oblíbenosti. Pokud máte zkušenosti s některým z modelů, budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti v naší diskusi.

hodnocení produktů: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů krbových kamen s výměníkem 30 kW

Mohlo by Vás zajímat


Podělte se o Vaše zkušenosti krbovými kamny s výměníkem 30 kW:

Krbová kamna s výměníkem 30 kW - výběr TOP modelů

Krbová kamna s výměníkem 30 kW AQUAFLAM VARIO KALMAR 11/7 ER

Krbová kamna s výměníkem 30 kW v ceně do 0,- Kč
Výkon:25-30 kW
Materiál povrchu:Ocel
Výrobce:Prity
Typ:S výměníkem
Palivo:Tuhá paliva
Design:Retro
Typ výměníku:Teplovodní
Velikost a umístění:Malá
Zobrazit detail