HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Dlažba do koupelny (imitace dřeva)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Faro světle hnědá DARSU717
552,- Kč
více informací →
Gayafores ROVERE 15x90 Nogal
215,- Kč
více informací →
VIPANEL WOOD
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Populárním způsobem, jak získat přírodní vzhled do koupelny, je použití dlažby s dekorem imitace dřeva

Dlažba do koupelny imitující dřevo je ideální volbou nejen pro moderní interiéry, ale i pro starší domy, které si s jeho pomocí mohou zachovat svůj tradiční rustikální styl. Dřevěnou kresbu, kterou tato dlažba nabízí, lze dotvořit doplňky, jako jsou kovové části obkladu, plastové zářezové lišty nebo dokonce i klasické košíky na ručníky.

Dlažba může být dostupná ve tvaru čtvereců, obdélníků nebo dokonce i šestiúhelníků. Dostupná je v široké škále odstínů, ve kterých se můžete rozhodnout pro takový, který se nejlépe hodí k vašemu interiéru. Tato dlažba může být také vyrobena z materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti, což z ní dělá ideální volbu pro koupelnu.

Díky moderní technologii lze dnes získat velmi věrohodný vzhled dřeva, který je kombinován s vysokou odolností a snadnou údržbou dlaždice. Dlažba imitace dřeva je vhodná pro každou koupelnu, ať už je moderní nebo tradiční. Kromě toho se dlažba imitace dřeva může použít i na zemi, stěnách, jako obklad vany nebo sprchy. Dlažba imitace dřeva je dostupná v široké škále velikostí, barvách a tvarů, včetně divokých a exotických vzorů.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů dlažby do koupelny (imitace dřeva)

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti dlažbou do koupelny (imitace dřeva):

Dlažba do koupelny (imitace dřeva) - výběr TOP modelů