HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha pod kuchyňskou linku

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Imperio Dub Californský
349,- Kč
více informací →
Creation 30 Twist 0504
535,- Kč
více informací →
Impress Mountain Oak 56440
859,- Kč
více informací →
Longline Click 1086 Dub
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha je skvělým řešením pro podlahu pod kuchyňskou linkou

Vinylové podlahy jsou snadno udržovatelné, velmi odolné a snadno se čistí. Díky jejich měkkosti lze pohodlně chodit. Vinylové podlahy mají také širokou škálu textur, barev a vzorů, takže můžete najít něco, co se bude hodit do každého interiéru. Vinylové podlahy jsou také cenově dostupné a nevyžadují žádnou speciální údržbu.

Vinylové podlahy jsou ideální pro kuchyňskou linku, protože jsou odolné, snadno se čistí, nejsou náchylné na vlhkost a vydrží velmi dlouhou dobu. Vinylové podlahy jsou dostupné ve všech druzích a stylu, které můžete najít ve standardních podlahových krytinách, včetně laminátu, linolea, vinylových plovoucích podlah, PVC dlaždic, vinylových koberců, vinylových pláten a dalších.

Vinylové podlahy můžete zvolit v různých barvách, strukturách, provedeních a vzorech. Pokud chcete větší odolnost proti vlhkosti, můžete zvolit nejodolnější vinylovou podlahu s dvojitou vrstvou, která je odolná vůči vlhkosti a výrazně prodlužuje její životnost. Také můžete vybrat vinylovou podlahu s výplní, která vám umožní lépe se vyhnout případnému škrábání a poškození.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy pod kuchyňskou linku

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou pod kuchyňskou linku:

Vinylová podlaha pod kuchyňskou linku - výběr TOP modelů