HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (smrk)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Fatra THERMOFIX 12148-1
více informací →
Fatra Themofix Wood
více informací →
Vinylová podlaha Fatra THERMOFIX ART 18001
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha v dekoru smrku je skvělou volbou pro designově moderní interiéry

Vinylová podlaha s vzhledem smrku je vysoce odolná vůči vlhkosti a také dobře snáší opotřebení. Podlaha je obvykle vyrobena z vysokokvalitního vinylu, který připomíná přírodní dřevo.

Vinylová podlaha s vzhledem smrku může být lehce čištěna mýdlovou vodou a většinou nevyžaduje žádnou další údržbu. Vinylová podlaha s vzhledem smrku je vhodná pro všechny typy domácností, protože je snadno instalovatelná a dá se snadno odrážet. Vinylová podlaha s vzhledem smrku je také cenově dostupná, což ji činí velmi atraktivní volbou pro domácnosti s rozpočtem.

Kam umístit vinylovou podlahu v dekoru smrk?

Vinylovou podlahu v dekoru smrku lze umístit do jakékoli místnosti, kde je požadována odolnost proti vlhkosti a ochrana proti opotřebení. Může se použít v kuchyni, koupelně, obývacím pokoji, ložnici nebo i ve sklepě. Vinylová podlaha je velmi odolná a má velmi dlouhou životnost.

Výběr je velmi široký. Můžete si vybrat z různých druhů vinylu s různými vzory a odstíny. Mnoho z nich vypadá velmi realisticky jako dřevěná podlaha a lze je dobře kombinovat se skutečným dřevem. Vliv na interiér je příjemný a je to také snadná péče.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy v dekoru smrk

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou v dekoru smrk:

Vinylová podlaha (smrk) - výběr TOP modelů