HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Ostravská výstava Infotherma bude už po 28. o vytápění a úsporách energií

Ve dnech 23. až 26. ledna 2023, denně od 9 do 18 hodin (ve čtvrtek jen do 16 hodin) se uskuteční již 28. pokračování mezinárodní výstavy Infotherma. Po dvouleté vynucené pauze se tak opět setkáme na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Přijďte se inspirovat nejnovějšími technologiemi, prohlédněte si expozice předních firem v oboru a proberte své dotazy a požadavky v přímém kontaktu s vystavovateli.


Infotherma

České i zahraniční značky

Infotherma je od svého počátku věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o významnou specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů.

Čeká na vás i doprovodný program

Je hodně témat, nad kterými se bude na Infothermě diskutovat, nejen při úvodní konferenci spojené se slavnostním zahájením výstavy dne 23. ledna od 11 hodin v Konferenčním centru Výstaviště Černá louka, ale i na doprovodném programu ve vstupním pavilonu. 

Výstaviště je opět zaplněno vystavovateli, připraven je doprovodný program a hlavně se těšíme, že Ostrava bude opět místem, kde se setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Jak to bude s cenami energií a materiálů?

Doba není  jednoduchá pro každého z nás. Těžko předvídatelná s rapidně zvedajícími se cenami energií i materiálů. Na výstavišti bude  proto připraveno i několik poradenských stánků, kde návštěvníci mohou  prodiskutovat své dotazy a nechat si poradit od odborníků, kteří se zabývají obory, na které je výstava zaměřena.

Přijďte i vy, ve dnech 23. až 26. ledna 2023

Srdečně zveme na Infothermu 2023 návštěvníky a odbornou veřejnost. Přijďte se inspirovat nejnovějšími technologiemi, prohlédněte si expozice předních firem v oboru a proberte své dotazy a požadavky v přímém kontaktu s vystavovateli.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
17.01.2023

Photocredit: Infotherma

0