HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dny otevřených dveří na FLD ČZU v Praze aneb kam na vysokou?

Srdečně zveme zájemce o studium, ale i širokou veřejnost, na Dny otevřených dveří Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze v pátek 20. ledna a v sobotu 21. ledna. Na co všechno se můžete těšit? Pociťte malou ochutnávku univerzitní atmosféry prostřednictvím této pozvánky.


Dny otevřených dveří FLD Praha aneb kam na VŠ

Zajištěný program bude pestrý

Návštěvníci si mohou vyzkoušet např. virtuální realitu v lese, laserovou střelnici, či si prohlédnout chov exotických zvířat. Otevřeny budou i různé laboratoře, truhlárna, dřevařský laser a mnoho dalšího. Navštívit můžete také přednášky o studiu. Zástupci z řad studentů představí studentské spolky a studijní referentky se budou rádi věnovat vašim dotazům k přijímacímu řízení a podávání přihlášek ke studiu. 

Termíny, které vám nesmí uniknout

Dny otevřených dveří na FLD ČZU v Praze se budou konat v pátek 20. 1. a v sobotu 21. 1. 2023 od 9 hodin do 15 hodin. Věříme, že fakultu najdete bez nejmenšího problému, adresa je: Kamýcká 1176, Praha Suchdol. Těšíme se na vás.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
16.01.2023

Photocredit: FLD ČZU v Praze

0