HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Den otevřených dveří na LDF Mendelu proběhne 25. února 2022

V pátek 25. února 2022 chystá Lesnická a dřevařská fakulta Den otevřených dveří. Přijďte navštívit Mendelovu univerzitu v Brně. Setkáte se s ambasadory jednotlivých studijních programů, dozvíte se užitečné informace o studiu a na vlastní kůži pocítíte atmosféru studentského života.


Den otevřených dveří na LDF Mendelu proběhne 25. února 2022
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: LDF Mendelu

Jedinečná příležitost dozvědět se víc

Den otevřených dveří na LDF MENDELU je jedinečnou příležitostí přesvědčit se na vlastní oči, jak to vypadá v našich učebnách, laboratořích, jaké sbírky lemují naše chodby, a také možností potkat se s možnými budoucími učiteli. Osobní setkání je příležitostí zeptat se na vše, co se týká studia na naší fakultě.

Na co se můžete těšit?

Akce začíná v 10.00 hodin v pátek 25. února 2022. Příchozí přivítá vedení fakulty. V krátké přednášce poskytne důležité informace o studiu na LDF MENDELU. Po celou dobu trvání akce (10.00–13.00) budou příchozím nablízku ambasadoři jednotlivých studijních programů, kteří zájemce o studium provedou v rámci menších skupin po „oborových trasách“ dle preference zájmu o studium.

Jak nás najdete?

MHD: K Mendelově univerzitě jezdí linky trolejbusů 25 a 26 (zastávka Lesnická) a autobus 46 (zastávka Zemědělská). Je možné se k nám dostat i tramvají číslo 9 a 7 (zastávka Zemědělská). Budovu B, ve které se koná den otevřených dveří, uvidíte ihned po vystoupení z „šaliny“ (rohová budova). 

Vlastní doprava: Ulice Zemědělská 1665, 613 00 Brno, Černá Pole (zaparkovat můžete naproti budově A).

Důležité informace

Datum konání: 25. února 2022 (pátek)

Čas konání: 10:00 - 13:00

Místo konání: Budova „B“ LDF, Mendelova univerzita v Brně

Těšíme se na vás!

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
22.02.2022

Photocredit: LDF Mendelu

2