HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevostavby, které se vám loni líbily nejvíce

Soutěžní galerie realizací 100 Dřevostaveb portálu Dřevostavitel.cz vyhlašuje každý měsíc jednu dřevostavbu, která se stane dřevostavbou měsíce. Stane jí ta stavba, která byla za uplynulý měsíc nejvíce dní na prvním místě. Pořadí v galerii 100 dřevostaveb určujete přidáváním hlasů prostřednictvím „lajkovacího tlačítka“ To se mi líbí. Podívejte se, které dřevostavby u vás vyhrály minulý rok.


Dřevostavby měsíce
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Archiv redakce

Pomozte nám najít 100 dřevostaveb, které se vám nejvíce líbí

Na těchto stránkách najdete galerii dřevostaveb, které postavily české firmy a o tom, jestli se líbí, hlasujete vy
Zde nerozhoduje odborná porota podle nepřehledných kritérií. Porotcem je každý návštěvník webu 100drevostaveb.cz a jediným kritériem je, jestli se vám dům líbí nebo ne.

Pravidla pro vstup do síně slávy

Do síně slávy je zařazena každý měsíc ta dřevostavba, která stráví v uplynulém měsíci největší počet dnů na prvním místě. Tato dřevostavba je pak celý další měsíc prezentována jako Dům měsíce na portálu www.drevostavitel.cz. Firma, která realizaci postavila obdrží certifikát Dům měsíce v galerii 100 dřevostaveb.

Jednou ročně pak mezi těmito dřevostavbami probíhá soutěž o pohár 100 Dřevostaveb. Více informací zjistíte zde.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
16.06.2017

0