HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Jak hodnotíme letošní Den otevřených dřevostaveb 2021?

Kladně! Letošní, již 8. ročník této velmi oblíbené akce navštívilo přes 1100 lidí a svojí povahou se jednalo o návštěvníky, kteří o stavbě dřevostavby reálně uvažují a kteří se nepřišli jen podívat, ale pohovořit s odborníky a dozvědět se o výstavbě a výhodách dřevostaveb co nejvíce informací.


Jak hodnotíme letošní Den otevřených dřevostaveb?

To potvrzují i zástupci jednotlivých členských firem ADMD, kteří byli v jednotlivých domech osobně přítomni. Členové ADMD pozvali v sobotu 9. 10. 2021 zájemce o dřevostavby do 60 certifikovaných dřevostaveb po celé České republice. Návštěvníci tak měli možnost podívat se na domy dokončené i rozestavěné a otevřené byly také některé výrobní závody a mateřské školky.

Jaké byly odezvy návštěvníků?

„Letošní Den dřevostaveb se velmi vydařil. Počasí nám přálo a také jsme letos návštěvníkům otevřeli rekordní počet míst, kde se mohli seznámit s moderní výstavbou domů. Ti návštěvníci, se kterými jsem osobně mluvila přímo na stavbách, akci hodnotili velmi kladně a ocenili získané informace, které si mohli i prakticky ověřit přímo na stavbě, “ dodala ředitelka ADMD, Ing. Lenka Trandová.

Krásné počasí vylákalo k návštěvě otevřených dřevostaveb téměř 1 200 návštěvníků. „Byli jsme rádi, že jsme si mohli projít celý dům, podívat se na všechna zákoutí, zeptat se na různé technologie, které se používají při ukotvení příček, a jaké jsou možnosti. To je určitě velký bonus,“ dodal pan Petr, návštěvník akce.

Vyvracely se mýty o dřevostavbách

Cílem akce bylo vyvrátit mnohé předsudky, které u široké veřejnosti v souvislosti se stavbou dřevostavby stále panují. Představit a ukázat lidem technologii výstavby domu ze dřeva a dát jim možnost osobně si dřevostavbu prohlédnout a zkonzultovat svůj stavební záměr přímo s prověřenými výrobci dřevostaveb, kterými členové ADMD jsou. 

Záštitu nad akcí Den otevřených dřevostaveb 2021 převzal ministr zemědělství Ing. Miroslav Toman, CSc. a finančně ji podpořilo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

P.S. Řešíte stavbu domu, rekonstrukci nebo vybavení? Stáhněte si zdarma volnou vstupenku na veletrh FOR ARCH 2022


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
29.10.2021

Photocredit: ADMD

1