HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Brno navštíví světoznámá designérka. Veřejně promluví na Konferenci Interiéry

Začátkem listopadu se již po dvanácté koná odborná konference Interiéry: Ekonomicky a ekologicky. Tentokrát to bude přesně ve čtvrtek 2. listopadu 2023 a stejně jako loni v úžasném prostoru přednáškového sálu Rotunda na Brněnském výstavišti.


12. ročník konference interiéry se bude konat v Brně
i Foto: Konference Interiéry

Hlavní téma letošního ročníku zní ekonomicky & ekologicky

Hovořit se bude o podnikání v oboru interiérů v mnoha pohledech. Zkušení profesionálové z oboru se zaměří na definování zákazníků, tvorbu marketingu v tomto specifickém odvětví, stejně jako na téma tendrů nebo přístupu k obchodním prostorám jako k marketingovému nástroji.

Slavná Simone Post navštíví Brno

Druhé téma se zaměří na udržitelnost a tomu se bude mimo jiných věnovat také hlavní host, kterým je známá holandská designérka Simone Post. Ta pracuje pro značky jako je Adidas, Vlisco, Kvadrat a nově také Hermés a věnuje se tématu upcyklace. Téma ekologie však bude skloňované z dalších úhlů pohledu, ať se jedná o českou výrobu nábytku nebo italské kuchyně. Za zmínku stojí také téma využití původního či historického nábytku, práci s LED dioadami, potisky nebo komplexních realizací.

Chybět nebude ani oblíbená sekce mini veletrhu

Těšit se můžete na 18 vstupů, které vás donutí k zamyšlení a které mohou změnit váš pohled na kreativní práci či systém realizace. Chybět nebude ani oblíbená sekce mini veletrhu, kde si posluchači během přestávek mohou projít vzorky materiálů a vyměnit si kontakty.

🔴 Nejvíc lidí právě čte:

Tatér Tomáš udělal z maringotky za pár kaček chatu pro celoroční bydlení

Registrace je nutná předem

Registrace probíhá jako vždy přes on-line formulář na webu Konference Interiéry. Navíc je třeba dodat, že kompletní záznam z přednášek nebude k dispozici. Cílem je potkat se a užít si jinak koncipovaný pracovní den!

P.S. Navštivte veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky, který se uskuteční 5. – 8. března 2024 v Praze. Volnou vstupenku zdarma si můžete stáhnout na tomto odkazu.


Vydáno dne:
16.10.2023

Photocredit: Konference Interiéry

0