HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Stylově řešená dispozice bungalovu (4kk) přesvědčila desítky rodin. Na jeho cenu dosáhne i střední třída

Noví majitelé byli vždy uchváceni dvěma terasami, které tento typový dům nabízí. Na jednu z nich se dostanete z ložnice, dětského pokoje a velkého obýváku propojeného s kuchyní a jídelnou ve středu rodinného domu. Tato místnost se také velmi lehce stane vaší oblíbenou – ráno i navečer je prosluněná zásluhou tří HS portálů, přičemž přes den jste chráněni před sluníčkem venkovními přístřešky. Bez povšimnutí nezůstane ani samotný návrh dispozice, který je obzvláště v případě ložnice velmi sofistikovaný.


Bungalov 4kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Obdélníkový bungalov s dispozicí 4+kk

Dnešní bungalov s dispozicí 4+kk má zastavěnou plochu 141 metrů čtverečních a užitnou plochu 115 metrů čtverečních. Díky netradičnímu rozložení místností je dispozice velmi zajímavá a nabízí dostatek prostoru a soukromí jak pro rodiče v jedné části domu, tak i pro jejich děti v části druhé. Pro vaši představu se jedná o stavbu pravidelného obdélníkového tvaru, která bude dokonale odpovídat požadavkům 3–4členné rodiny. Dřevostavba je postavená sloupkovým konstrukčním systémem formou prefabrikace, tudíž samotná výstavba bude provedena velmi rychle. Nahlédněte do fotogalerie na tento stylový typový dům.

Umístěte si dům na pozemek pomocí AR

Stačí jedno kliknutí a rázem se ocitnete v rodinném bungalovu o užitné ploše 107 metrů čtverečních. Projděte se po venkovní terase, vyzkoušejte si prostor v elkové kuchyni nebo posuďte navržení moderní koupelny. Díky tomuto novému způsobu odhalíte všechny přednosti i nedostatky typového projektu a můžete se rozhodnout, jestli je to ten pravý pro vás.

Jak na to? Pomocí tzv. rozšířené reality (AR) si můžete dobře navržený bungalov umístit přímo na váš pozemek. Vylepšená, interaktivní verze reálného prostředí vám napomůže představit si bungalov v jeho reálné velikosti (v měřítku 1 : 1). Pomocí 1. tlačítka vlevo nahoře si ho můžete zkusit umístit do prostoru (např. na váš pozemek) díky funkci rozšířené reality – stačí mobilním telefonem sejmout vygenerovaný QR kód. Pomocí 4. tlačítka (dvě červené šipky) můžete nahlédnout i do interiéru domu:

Návod, jak postupovat:

Budete potřebovat pouze mobilní telefon (funkční pro Android i iOS) nebo tablet. Kamera fotoaparátu snímá reálné prostředí a do něj dosadí 3D model domu. Není tedy třeba stahovat nějakou aplikaci, bohatě vám postačí připojení k internetu. Dům si poté můžete procházet i uvnitř a kochat se reálnými výhledy z oken. Doporučujeme vám zobrazit model venku na větší ploše – ideálně právě na vašem pozemku.

Pojďte se podívat, jak to vypadá uvnitř

Vše začíná u prostorného zádveří v pravém křídle rodinného domu (z pohledu ze zahrady). Nyní se můžete rozhodnout, zda se vydáte do hlavní obytné místnosti, nebo do ložnice skrze prostornou šatnu. Součástí ložnice je také samostatná koupelna a vchod na zahradu francouzskými dveřmi. Velmi výhodná je také navržená chodba mezi kuchyní a onou ložnicí.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou je řešen prostorově opravdu velkoryse. Celá místnost je kompletně prosklená třemi HS portály a nabízí majitelům plynulý a nerušený vstup na venkovní terasu. Odtud vedou další dvě menší chodby do dětských pokojů, koupelny a technické místnosti.

🔴 Nejvíc lidí právě čte:

Luxusní zahradní bazén za pár korun – jednoduchý návod na stavbu svépomocí

Bungalov 4+kk – aktuální cena

Průměrná cena dřevostavby na klíč s navrženou dispozicí 4+kk o užitné ploše 115 m2 se pohybuje zhruba okolo 5.391.000,- Kč. Další podrobnosti nalezete zde. Uvedená cena je včetně DPH. Důležité je také zmínit, že součástí ceny není základová deska a kůlna u vchodu.

A kolik stojí základová deska?

Cena základové desky, kterou by vám pravděpodobně nabídla spousta stavebních společností, se pohybuje okolo 4 300 Kč/m2 včetně 15% DPH při výšce 0,2 m od upraveného terénu. Vy si ji ale můžete realizovat i svépomocí, a ušetřit tak statisíce korun. Podrobný návod jsme pro vás připravili v rozhovoru níže.

Základovou desku postavili bez zkušeností a ušetřili 500 000 Kč. Prozradili postup

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých rodinných domů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

Vydáno dne:
02.05.2024

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Chcete bydlet rychle a vlézt se do 3,5 mil.? Tento bungalov na klíč je přímo pro vás

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys... Číst více →Bungalov na klíč za 3 miliony. Co všechno je zahrnuto v ceně?

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 3+kk. Prohlédněte si jeho prakticky řešený půdorys... Číst více →Bungalov 4+kk za 3,7 milionů – jeden z deseti TOP projektů bungalovů v Česku

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám oblíbený moderní bungalov s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si, jak vypadá zvenku i uvnitř a prostudujte si jeho prakticky řešený půdorys. Známe aktuální cenu... Číst více →Bungalov 4+kk do L s terasou a bohatým prostorem. Bydlet můžete do půl roku

Bungalov 4+kk je ideální variantou pro rodinu se dvěma dětmi. Odpovídá podle vás cena velikosti?.. Číst více →Bungalov na klíč 4kk pořídíte za 3,5 mil. Oblíbený se stal u rodin se dvěma dětmi

Bungalov 4+kk je ideální variantou pro rodinu se dvěma dětmi. Odpovídá podle vás cena velikosti?.. Číst více →Díky chytré úpravě dispozice je dům přístupný mnoha rodinám. Nový bungalov na klíč (107 m2) pořídíte za 4 mil.

Projektanti minimalizovali plochu komunikačních místností natolik, aby měl tento nový bungalov co možná největší užitnou plochu a přitom byl cenově dostupný pro mnoho domácností... Číst více →