HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Máte rádi dřevo? Pak přijďte na Den dřevorádů – 19. září v Michelském lese

Nadace dřevo pro život pořádá již čtvrtý ročník setkání všech přátel lesa a milovníků dřeva, tzv. dřevorádů. Neformální setkání se uskuteční v neděli 19. září v Michelském lese od 14 do 18 hodin.VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Nadace dřevo pro život

Co vás čeká?

Program je plný tematických aktivit – závody v dřevácích, kvíz o dřevě, povídání s lesníkem, který zájemcům ukáže les tak, jako ho neznají. Součástí programu je také sázení nových stromů a stavění dřevěných laviček pro lokální charitativní organizace.

Pro koho je akce určena?

Zváni jsou rodiny s dětmi i jednotlivci, všichni, jež mají rádi přírodu, les a dřevo, chtějí si užít odpoledne na čerstvém vzduchu a zároveň zjistit zajímavé informace.

Proběhne také pokus o překonání českého rekordu v počtu dřevorádů na jednom místě. Vstup na akci je zdarma.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Nadace dřevo pro život

Vydáno dne:
26.08.2021

Photocredit: Nadace dřevo pro život

0 0

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE