HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

WOOD camp odstartoval první přednáškou

V dubnu ADMD odstartovala projekt WOOD camp obsahující sérii online seminářů ZDARMA pro odborníky z oboru stavebnictví. O této akci jsme vás již informovali a nyní vám přinášíme nové informace, záznam proběhlého semináře a termín dalšího, aby vám již nic neuniklo. Zapojte se do projektu WOOD camp a naučte se projektovat dřevostavby.


WOOD camp odstartoval první přednáškou

První online seminář na téma Dřevo ve stavbách proběhl 6. 4. 2021. Více než padesáti účastníkům jsme představili dřevo jako udržitelný stavební materiál budoucnosti, a jednotlivé konstrukce dřevostaveb. Záznam semináře je možné vidět na YouTube kanálu ADMD.

Zjistěte více o materiálech pro dřevostavby!

Druhý online seminář proběhne 27. 4. 2021 od 15:00 a těšit se můžete na téma Materiály pro dřevostavby. Získáte zde povědomí o vlastnostech a použití materiálů pro konstrukci dřevostaveb. Probereme dřevěné prvky, materiály na bázi dřeva i sádry a budeme se věnovat také izolačním materiálům. Kapacita semináře je omezená, proto využijte registrační formulář již nyní.

Seznam aktuálně plánovaných seminářů najdete na adrese www.admd.cz/woodcamp.

Jaký si projekt WOOD camp klade cíl?

Cílem seminářů je motivovat projektanty i architekty k navrhování dřevostaveb a profesionální práci při jejich výstavbě. Budujeme komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

WOOD camp je pod záštitou APOKS, AVMI, ČKLOP, FLD ČZU, LDF MENDELU, VOŠ a SPŠ Volyně, VVÚD a mediálními partnery jsou Dřevostavitel, Časopis Stavebnictví, Dřevařský magazín, Dřevo&stavby a TZB-info.

Projekt organizuje ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
13.04.2021

Photocredit: ADMD

2