HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Seminář WOOD Camp: Rekonstrukce střešního pláště aquaparku

Poslechněte si názory odborníků, kteří se podíleli na návrhu a realizaci nového střešního pláště slovenského termálního komplexu. Seminář se uskuteční 29.března 2022 je možné se na něj zcela ZDARMA připojit. Kdo bude přednášet a na co všechno se můžete těšit? Přečtěte si ty nejdůležitější informace v článku.


Seminář WOOD Camp: Rekonstrukce střešního pláště aquaparku

Rekonstrukce termálního komplexu

Po celém světě existuje mnoho příkladů staveb, které dokazují, že mezi nejvhodnější materiály střešních konstrukcí staveb typu wellness patří dřevo. Jednou z nich je slovenský termální komplex v Galantě, který se po několika letech znovu otevírá. Ten byl uzavřen z důvodu havarijního stavu střešního pláště a některých konstrukcí. Byla provedena důkladná rekonstrukce, v jejímž rámci byla střecha hlavního objektu s bazény nahrazena velmi zajímavou dřevěnou konstrukcí tvořenou masivními lepenými nosníky.

Důležité informace pro zájemce

Seminář Rekonstrukce aquaparku Galandia se uskuteční 29. 3. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet budou Ing. Lea Bodon, Ing. František Lužica a Ing. Marek Michna.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE 

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval kotevní technice u dřevostaveb, můžete zhlédnout na našem YouTube kanále ADMD, kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizace ČKAIT.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
23.03.2022

Photocredit: ADMD

1