Veletrh Moderní dům a byt je po roce opět v Plzni
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Veletrh Moderní dům a byt je po roce opět v Plzni

Veletrh bydlení a stavebnictví Moderní dům a byt a veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho co souvisí s útulným bydlením Žena a domov vás přivítá v hale TJ Lokomotiva v Plzni 22.–24. října 2021. Přijďte se inspirovat a nakoupit na největší západočeský veletrh. V pátek a v sobotu od 9 do 18 h, v neděli od 9 do 17 h. Na co se můžete těšit?


Veletrh Moderní dům a byt je po roce opět v Plzni
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Veletrh Moderní dům a byt & Žena a domov

Po roce jsme opět zpět!

Jsme šťastní, jako pořadatelé veletrhu, že znovu po roce nucené přestávky vás budeme moci přivítat na již 14. ročníku tohoto oblíbeného rodinného veletrhu, který se právem řadí mezi největší západočeské akce.

Vždyť osobní kontakt s prodávajícím a možnost si vyzkoušet a z blízka prohlédnout nabízené zboží, je ten nejlepší způsob nákupu. To žádný obrázek v online sítích nenahradí.

Co všechno vás na veletrhu Moderní dům a byt čeká?

Odborníci na kotle na tuhá paliva, plynové a el. kotle, kotle na biomasu, tepelná čerpadla, kamna na pelety, grily, zděné pasivní domy, financování, hydroizolace, úprava vody, vysavače, klimatizace, postele, zahradnické potřeby, kuchyňské spotřebiče a potřeby.

Co si nakoupíte na veletrhu Žena a domov?

Čistící a prací prostředky, doplňky stravy, koření, kávu, víno, keramiku, dámskou a pánskou konfekci, kosmetiku, dámské luxusní zboží, koženou galanterii, klobouky, čepice, originální šperky, svíčky, přírodní mýdla, knihy, hry, dárkové zboží a masáže. Dokonce se zde můžete nechat i nalíčit.

Obecné informace

Vstupné je symbolické: dospělí 50 Kč, děti 20 Kč.

Udělejte si čas a bez obav přijďte 22.–24. října na veletrh Moderní dům a byt & Žena s domov v Plzni do haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň – Slovany.

Na veletrhu se budeme řídit platnými hygienickými přepisy.

P.S. Plánujete stavbu rodinného domu? Navštivte náš Online kurz Stavíme dům, kde se v rámci 7 video lekcí dozvíte jak ušetřit a předejít zbytečnému stresu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
08.10.2021

Photocredit: Veletrh Moderní dům a byt & Žena a domov

2