HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Veletrh Stavotech Olomouc poradí se stavbou a bydlením. Získejte vstupenku zdarma

Po nucené pauze stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh Stavotech Olomouc. Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete zde načerpat inspiraci, poradit se s odborníky, využít výstavní slevy.


Veletrh Stavotech Olomouc 2022

Investice v rámci energetických úspor

Nenechávejte protékat drahé energie ve vaší domácnosti do prázdna! Zastavte proud peněz, který se zbytečně sype z vaší peněženky pryč. Přijďte se podívat a získat informace v Expozici úspor. Jak bez investic ušetřit na energiích a provozu domácnosti. Do jakých úsporných technologií investovat a snížit tak vaši energetickou spotřebu. Rady, tipy, doporučení, prospekty a kontakty. Vše na jednom místě na veletrhu.

Vymyšlený je pro vás zajímavý program

Neodmyslitelnou součástí veletrhu Stavotech Olomouc je doprovodný program bohatý na zajímavé přednášky k aktuálním tématům. Nebudou chybět informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka. Dozvíte se vše důležité k fotovoltaice i tepelným čerpadlům.

Dejte řeč s profesionály a odborníky 

Stavotech je největším jarním veletrhem tohoto typu na Moravě. Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnější příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít. Uskuteční se ve dnech 31. března až 2. dubna 2022 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách.

Otevírací doba veletrhu Stavotech Olomouc 2022:

  • čtvrtek 31. 3. od 900 do 1800 hodin
  • pátek 1. 4. od 900 do 1800 hodin
  • v sobotu 2. 4. od 900 do 1700 hodin 

Vstupenka na Stavotech Olomouc 2022 zdarma

Portál Dřevostavitel vám jako mediální partner akce nabízí vstupenku na veletrh Stavotech Olomouc 2022 ZDARMA. Stáhněte si ji zde

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
24.03.2022

Photocredit: Stavotech Olomouc

3