HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Veletrh Střechy Praha 2022 naživo a v březnovém termínu

Už v těchto dnech probíhá intenzivní příprava 23. ročníku stavebního veletrhu Střechy Praha, který proběhne v termínu 3.–5. března 2022 na výstavišti v Praze v Letňanech. V souběhu se budou konat i veletrhy Solar Praha a Řemeslo Praha. Na co se můžete těšit?


Veletrh Střechy Praha 2022 naživo a v březnovém termínu
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Střechy Praha

Raději zdůrazňujeme slova „na výstavišti“, protože letos proběhl veletrh v důsledku pandemie virtuálně. Chystaný 23. ročník je možné považovat i za první. První pokovidový. Všichni se již těší na plnohodnotnou akci a tradiční svátek všech střechařů s kompletní nabídkou výrobků a služeb pro stavbu a renovaci střech. Řada vystavovatelů již nyní avizovala představení novinek ve větší míře než kdykoli jindy, což je vynikající zpráva pro odborníky i širokou veřejnost.

Co pro vás veletrh Střechy Praha připravil?

Zvýrazněnými tématy nadcházejícího ročníku jsou například zelené střechy, zadržování dešťové vody, fotovoltaika v kombinaci s akumulací energie či digitalizace napříč oborem.

Těšit se můžete na novinky z oblasti zaměřování a 3D modelování střech, řešení pro detekci zatékání střech, mnohé další aplikace a také špičkové digitalizované nástroje a nářadí. Většina z nich bude prezentována v rámci Festivalu dřeva a nářadí, který je již potřetí nedílnou součástí veletrhu.

Chystáme bohatý doprovodný program plný přednášek, workshopů, praktických ukázek řemesel a soutěží o hodnotné ceny. Proběhne tradiční konference Izolace, tentokrát s nosným tématem „Konstrukční detaily v obálce staveb aneb na složitosti nezáleží“.

Problematikou dešťové vody a zelených střech se bude zabývat Fórum „Modrozelená infrastruktura“, které na druhý veletržní den připravujeme ve spolupráci s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi na výstavišti.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
26.11.2021

Photocredit: Střechy Praha

2