HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Jak využít střechu a energii ze slunce poradí únorové veletrhy Střechy Praha a Solar Praha

Navštivte ve dnech 9.–11. 2. 2023 soubor veletrhů pro střechy, stavbu a úspory energií Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha 2023, který se koná na výstavišti v Praze Letňanech, společně s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká vás bohatá nabídka střešních materiálů, solárních systémů, široký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily, inspirativní praktické ukázky a další zajímavosti.


Veletrhy Střechy Praha a Solar Praha

Střecha jako zdroj energie

Hlavním tématem únorových veletrhů je střecha jako zdroj energie. Jak využít střechu a energii ze slunce? Co je nutné vědět před instalací domácí fotovoltaické elektrárny? Jak získat dotaci? Jak ušetřit peníze za energie? Poraďte se zdarma s odborníky v poradenských centrech pro veškerou výstavbu a úspory energií. Na souběžných akcích For Pasiv, For Wood a For Therm bude k vidění přehlídka dřevostaveb a nízkoenergetických domů včetně zdrojů vytápění.

KDY: 9.–11. 2. 2023, čt, pá 10–18 h, so 10–17 h

KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

Těšit se můžete na bohatý přednáškový program

Připraven je bohatý přednáškový program, praktické ukázky řemesel, prezentace nových technologií i atraktivní soutěže. Každý den se program bude věnovat chytrým energetickým řešením pro rodinné i bytové domy, města a obce. Zaměří se i na využití dronů v podnikání a další digitalizaci v průmyslu. Chybět nebude téma zelených střech či přednáškový blok zaměřený na malé a střední podniky.

Vyhrajte střechu na váš rodinný dům

Přijďte a vyhrajte hodnotné ceny v podobě kvalitního nářadí, a dokonce i střechy na rodinný dům! 


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
09.02.2023

Photocredit: STŘECHY PRAHA

0