HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Seminář WOOD Camp: Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb

Senzory instalované přímo v konstrukci nám mohou poskytnout informaci o podmínkách panujících přímo v konstrukci stavby a tak včas detekovat situace nebezpečné pro dřevo a další přírodní materiály a varovat majitele stavby. Tomuto tématu se bude věnovat další seminář z projektu WOOD Camp.


Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb

Na co se můžete těšit?

Prezentace představí novinky v oblasti systémů pro monitoring vlhkosti a zkušenosti s jejich nasazováním – ukázky z praxe, reálné úniky a možnosti detekce, ukázka sanace domu po dlouhodobém úniku vlhkosti a znázornění průběhu vysoušení z reálných dat vlhkosti konstrukčního materiálu.

Připojte se i vy zcela zdarma

Seminář Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb se uskuteční 10. 5. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Tomáš Pelikán a Jan Včelák. 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE

 

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval rekonstrukci obvodového pláště na střední škole, můžete zhlédnout na našem YouTube kanále, kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů. Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je nezávislým uskupením firem, které jsou přesvědčeny, že dřevostavby jsou tou správnou cestou moderní a udržitelné výstavby. Naším cílem je, aby se domy stavěly kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
04.05.2022

Photocredit: ADMD

1