HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Semináře Wood Camp se po letní pauze opět vrací s nabitými přednáškami

Nezoufejte, že končí léto, startují totiž oblíbené vzdělávací semináře projektu Wood Camp! A protože v ADMD neleníme, uskuteční se první seminář již 6. 9. a téma bude jako vždy zajímavé, věnovat se totiž budeme řízenému větrání. Zaregistrujte se v našem článku a omrkněte i další termíny seminářů, které můžete navštívit.


Vzdělávací seminář Wood Camp

Řízené větrání s rekuperací

Snižování energetické náročnosti budov a vzduchotěsná obálka rodinných domů, to jsou hlavní důvody k instalaci řízeného větrání s rekuperací. Přínosy řízeného větrání a řešení centrálního systému Vám představí odborník pan Petr Bednář, s podskupinou lokálního/decentrálního řízeného větrání Vás seznámí pan Dušan Hanzík. Seminář Centrální a lokální větrání s rekuperací – nenahraditelné technologie při moderní výstavbě rodinných domů se uskuteční 6. 9. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE

Na jaké další semináře se můžete těšit?

  • 27. 9. 2022 – Jak na zabudovanou vlhkost ve stavbě  registrace zde.
  • 18. 10. 2022 – Prostorová stabilita a tuhost rámových a CLT dřevostaveb - registrace zde.

Stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u ČKAIT.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je nezávislým uskupením firem, které jsou přesvědčeny, že dřevostavby jsou tou správnou cestou moderní a udržitelné výstavby. Naším cílem je, aby se domy stavěly kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

Mohlo by vás zajímat: Rekuperace vzduchu – co to je, jak funguje a co umí kromě větrání. Vyplatí se vám do ní investovat?

P.S. Zvažujete stavbu dřevostavby? Zúčastněte se dne otevřených dřevostaveb, v rámci kterého můžete zdarma osobně navštívit přes 50 dokončených nebo rozestavěných staveb, a také místa, kde se dřevostavby vyrábí.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
01.09.2022

Photocredit: ADMD (se souhlasem)

2