HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Online semináře o dřevostavbách jsou hitem u odborné veřejnosti

Dřevostavby nabývají na oblibě nejen u zákazníků, ale také odborné veřejnosti. Projekt WOOD camp, obsahující sérii online seminářů ZDARMA, opět zaujal řadu profesionálů z oboru stavebnictví, kterých se na druhý seminář přihlásilo již více než 150.


Nový hit – online semináře o dřevostavbách
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: ADMD

V úterý 27. 4. 2021 proběhl další online seminář, tentokrát se zaměřením na materiály pro dřevostavby. S více než 150 přihlášenými, organizátoři překonali účast u předchozího semináře a potvrdili tak zvyšující se zájem odborné veřejnosti o téma dřevostaveb. Záznam z přednášek je již nyní k vidění na YouTube kanálu ADMD.

Zjistěte více o požární odolnosti dřevostaveb

Dalším tématem se od základního rozdělení dřevostaveb a materiálů posuneme k projekční části.  Online seminář na téma Dřevostavba a požární odolnost se bude konat 18. 5. 2021 od 15:00 a přednášejícím bude Dipl. Ing. Jaroslav Benák. Cílem semináře je představení problematiky dřevostaveb z hlediska požární odolnosti a bezpečnosti. Od základních požadavků přes návrhy a detaily až po řešení. Ukáže také účastníkům, že dřevostavba je bezpečnou konstrukcí splňující požadavky návrhu konstrukce staveb. Kapacita semináře je omezená, proto využijte REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ již nyní a buďte u toho online s námi.

Seznam aktuálně plánovaných seminářů najdete na adrese www.admd.cz/woodcamp.

Cílem těchto seminářů je motivovat odbornou veřejnost k navrhování dřevostaveb a profesionální práci při jejich výstavbě. Budujme komunitu profesionálů, kteří chtějí kvalitní dřevostavby!

WOOD camp organizuje ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů pod záštitou APOKS, AVMI, ČKLOP, FLD ČZU, LDF MENDELU, VOŠ a SPŠ Volyně, VVÚD a mediálními partnery jsou Dřevostavitel, Časopis Stavebnictví, Dřevařský magazín, Dřevo&stavby, a TZB-info.

P.S. Zvažujete stavbu dřevostavby? Zúčastněte se dne otevřených dřevostaveb, v rámci kterého můžete zdarma osobně navštívit přes 50 dokončených nebo rozestavěných staveb, a také místa, kde se dřevostavby vyrábí.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
07.05.2021

Photocredit: ADMD

2