HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navrhujte díky WOOD campu dřevostavby odolné požáru

Požární bezpečnost dřevostaveb je zbytečným strašákem mnoha projektantů. Jak se dřevo při požáru chová a podle čeho navrhnout konstrukci splňující požadavky se dozvěděli desítky účastníků projektu WOOD camp. Zjistěte to i vy!


Požární odolnost dřeva
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: ADMD

Seminář s názvem Dřevostavba a požární odolnost proběhl 18. 5. 2021 a mezi více než 100 přihlášenými se našli i příslušníci hasičských záchranných sborů, kteří se také neváhali dozvědět více o odolnosti dřevěných konstrukcí proti požáru. Pro uvedení do tématu požární odolnosti dřevostaveb doporučujeme zhlédnout záznam tohoto semináře na YouTube kanálu ADMD.

Tématu věnujeme další seminář s názvem Požární bezpečnost dřevostaveb

Jelikož chceme posluchačům představit téma požární odolnosti dřevostaveb podrobněji, rozhodli jsme se uspořádat také další online seminář Požární bezpečnost dřevostaveb 1. 6. 2021 od 15:00, kde se podrobněji zaměříme na druhy požárně dělících konstrukcí a detaily jejich provedení. Ukážeme si také některé realizace a zkoušku požární odolnosti. Registrovat na seminář se můžete prostřednictvím tohoto formuláře.

WOOD camp je zdarma

WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné semináře ZDARMA pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI, který Vás naučí, jak se pustit do navrhování a projektování dřevostaveb. Zároveň v rámci této platformy získáte kontakt na odborníky k jednotlivým tématům.

Projekt je pod záštitou APOKS, AVMI, ČKLOP, FLD ČZU, LDF MENDELU, VOŠ a SPŠ Volyně, VVÚD a mediálními partnery jsou Dřevostavitel, Časopis Stavebnictví, Dřevařský magazín, Dřevo&stavby a TZB-info.

Projekt organizuje ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
31.05.2021

Photocredit: ADMD

2