HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Pozor! Zásadní změna pro Dřevostavitelovy fanoušky na Facebooku

Každý den vám Dřevostavitel na Facebooku přináší novinky a zajímavosti ze světa dřevostaveb. Od článků, přes zajímavé domy, užitečné postřehy až po fotogalerie plné inspirace.

Facebook však neustále mění svá pravidla a některé příspěvky vám proto nezobrazuje přímo na zdi, takže je najdete jen na stránce Dřevostavitele. Do budoucna tento trend bude nejspíš pokračovat, avšak pro tentokrát uživatelé získali hlavní slovo v tom, od koho chtějí vidět nové statusy.


dřevostavby facebook

Proto pokud chcete být u nejnovějších dřevostaveb jako první, je potřeba změnit nastavení sledování Dřevostavitelovy facebook stránky. Změna zabere méně než 5 vteřin. 

Nastavit zobrazování příspěvků >> 

Návod: Po otevření naší Facebook stránky najeďte myší na tlačítko „Tohle se mi líbí“ a z vysouvacího menu vyberte možnost Zobrazit jako první.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
13.07.2015

1