HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ATRIUM , s. r. o.

Během 30 let jsme realizovali přes 1 400 kvalitních dřevostaveb po celých Čechách, na Moravě a Slovensku. Máme bohaté zkušenosti s dřevostavbami dle individuálních projektů pro soukromé i komerční klienty. Nabízíme širokou škálu typových staveb s možností úpravy architektem. Domy navrhujeme v difuzn

ATRIUM , s. r. o.
Lipová 1000, 341 01 Horažďovice

Telefon: +420376512087
E-mail: info@atrium.cz
Web: www.atrium.cz
GPS: 49.32069390,13.70100650

navigovat
4.3 z 5

Ověřené reference firmy ATRIUM

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma ATRIUM , s. r. o. se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Sušice.


Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Zažijte dřevostavbu naživo!

Přijďte se poradit do vzorových domů v Plzni, Průhonicích a Pardubicích nebo se podívejte do rozestavěných domů po celé České republice. Novinky ze světa dřevostaveb vám představíme v Centrum dřevostaveb v Brně.

Během 30 let jsme realizovali přes 1 400 kvalitních dřevostaveb po celých Čechách, na Moravě a Slovensku. Máme bohaté zkušenosti s dřevostavbami dle individuálních projektů pro soukromé i komerční klienty. Nabízíme širokou škálu typových staveb s možností úpravy architektem. Domy navrhujeme v difuzně otevřené konstrukci DifuTech® od nízkoenergetických po pasivní a s kvalitním standardním vybavením od renomovaných firem. www.atrium.czVaše recenze firmy ATRIUM , s. r. o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA