HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o.

Společnost Stavex Kutná Hora je dlouholetým výrobcem a dodavatelem nízkoenergetických a pasivních domů na českém trhu. Naším cílem je vyprojektování a výstavba domu dle přání zákazníka. Domy jsou dodávány jak v difuzně uzavřeném, tak difuzně otevřeném systému.

STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o.
Čáslavská 230, 284 01 Kutná Hora

Telefon: +420731571692
E-mail: stavex@stavex.cz
Web: www.stavex.cz
GPS: 49.94740690,15.28685240

navigovat
4.3 z 5

Ověřené recenze firmy STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Kutná Hora.


Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Naše firma zahájila svoji činnost v roce 1992 jako dodavatel občanských a bytových staveb, výrobce truhlářských výrobků, zahradních domků a rekreačních chat. Od roku 1994 se činnost přeorientovala na výrobu montovaných dřevostaveb. Potřebné zkušenosti získala firma od norské společnosti Systemhus. V roce 2005 byla firma STAVEX - Ing. Marhan a syn přeměněna na firmu STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o. Dodnes postavila naše firma desítky domů po celé ČR, včetně horských podmínek Krkonoš.Vaše recenze firmy STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA