HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Krbová kamna s výměníkem 15-20 kW

Eva Calor Zoe
více informací →
Glass AUTO Idro 20 TV
více informací →
Masterflamme Grande II
více informací →
Norma S Idro D.S.A. TV
více informací →
Loriet S D.S.A. TV
více informací →

Nejvyhledávanější krbová kamna

Proč právě krbová kamna s výměníkem 15-20 kW?

Krbová kamna s výměníkem 15-20 kW se vyznačují vysokou účinností a hospodárností. Jsou vhodná pro vytápění malých až středně velkých prostorů. Výměník umožňuje uchovávat a distribuovat teplo po dobu dlouhého času po ukončení spalování.

Krbová kamna s výměníkem se dodávají se zásobníkem na dřevo, který umožňuje dlouhodobé hoření. Některé modely jsou vybaveny regulátorem teploty, který umožňuje nastavit teplotu v místnosti a optimalizovat tak vytápění.

Tato kamna jsou schopna vyhřát prostor až do velikosti 200 m2. Díky výměníku jsou schopna udržovat teplotu po delší dobu a mohou být použita i k ohřevu teplé vody. Tyto kamna mají velmi účinný výměník, který může dosáhnout až 80% účinnosti.

Výměník umožňuje ohřívat vzduch i s méně palivem, což šetří peníze. Mají také velmi velký spalovací prostor, který je schopen spalovat i velké polena. Krbová kamna s výměníkem 15-20 kW jsou velmi spolehlivá a snadno se čistí.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s krbovými kamny s výměníkem

Podívejte se na různé modely krbových kamen s výměníkem, které jsou seřazené podle jejich oblíbenosti. Pokud máte zkušenosti s některým z modelů, budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti v naší diskusi.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů krbových kamen s výměníkem 15-20 kW

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti krbovými kamny s výměníkem 15-20 kW:

Krbová kamna s výměníkem 15-20 kW - výběr TOP modelů