HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Krbová kamna s výměníkem 20 kW do vody

MILANO E
více informací →
FGW18R
více informací →
S3 W21
více informací →
FG W15 TV
více informací →
MILANO E
více informací →

Nejvyhledávanější krbová kamna

Krbová kamna s výměníkem o výkonu 20 kW (do vody)

Krbová kamna s výměníkem 20 kW do vody jsou určena k vytápění prostorů a ohřevu teplé vody. Výměník umístěný uvnitř kamen přeměňuje energii z hořícího dřeva na teplo, které se přenáší do vody. Tato kamna jsou obvykle navržena tak, aby dokázala dodat teplo do celého domu. Obecně se uvádí, že tato kamna dokážou vyprodukovat teplo až do 20 kW.

Krbová kamna s výměníkem 20 kW do vody jsou ideální volbou pro vytápění domu nebo kanceláře. Jsou konstruované tak, aby vyhřívaly vodu, která je pak přiváděna do radiátorů nebo podlahového vytápění. Tyto kamna jsou velmi účinná a spolehlivá, a navíc jsou velmi ekonomická.

Jejich nevýhodou je, že jsou obecně dražší než krbová kamna bez výměníku. Kromě toho budete potřebovat i výměníkovou nádrž, abyste využili jejich komplexní vytápěcí systém.

Krbová kamna s výměníkem 20 kW do vody jsou vhodná pro topení prostorů s vyššími nároky na účinnost. To znamená, že budou vhodná pro větší prostory, kde potřebujete více tepla než jen krbu. Jsou vybavené kvalitním výměníkem, který se postará o to, aby se teplo uvolněné krbem dostalo do místnosti co nejefektivněji.

Výměník zároveň zajišťuje, že se teplo uvolněné krbem dostane také do vody, takže se může využít pro topení vody v kotli. Tento druh krbových kamen je obecně vhodný pro větší prostory, v nichž potřebujete více tepla.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s krbovými kamny s výměníkem

Podívejte se na různé modely krbových kamen s výměníkem, které jsou seřazené podle jejich oblíbenosti. Pokud máte zkušenosti s některým z modelů, budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti v naší diskusi.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů krbových kamen s výměníkem 20 kW

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti krbovými kamny s výměníkem 20 kW:

Krbová kamna s výměníkem 20 kW do vody - výběr TOP modelů