HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Dřevěná podlaha do koupelny

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Nejvyhledávanější podlahy

Dřevěná podlaha může být skvělou volbou pro koupelnu

Její výjimečná trvanlivost a odolnost vůči vlhkosti z ní činí vhodnou volbu pro koupelny. Dřevěnou podlahu můžete použít i v oblastech, které jsou vystaveny vysokým úrovním vlhkosti. Můžete vybrat z různých typů dřeva, včetně dubu, javoru a borovice. Jeho odstíny a textura zajistí, aby vaše koupelna vypadala skvěle. Dřevěnou podlahu je třeba vyčistit pomocí speciálního čisticího prostředku a pravidelně provádět údržbu, aby zůstala zdravá a hezká.

Dřevěná podlaha do koupelny je obecně považována za nevhodnou. Dřevo je měkký materiál, který se může snadno poškodit vlhkostí a teplotními změnami, které se vyskytují v koupelně. Také by mohlo být zcela zničeno, pokud by do ní něco vylilo. Použití dřevěné podlahy by také vyžadovalo náročnou údržbu, jako je pravidelné leštění a lakování.

Proto se doporučuje použít voděodolné podlahové krytiny, jako je vinyl nebo keramická dlažba, které jsou obzvlášť odolné a snadno se udržují. Dokonce i umělý kámen je dobrá volba, protože je odolný vůči vlhkosti a snadno se čistí.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů dřevěné podlahy do koupelny

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti dřevěnou podlahou do koupelny:

Dřevěná podlaha do koupelny - výběr TOP modelů