HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Samolepící vinylová podlaha

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Gerflor Creation 70 0561 Carassi
více informací →
Gerflor Creation 70 0807 Regimental Picadilly
více informací →
Gerflor Creation 70 0803 Solid Glam Picadilly
více informací →

Samolepící vinylová podlaha jako řešení do každého pokoje

Samolepící vinylová podlaha je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají pohodlnou, trvanlivou a snadno instalovatelnou podlahu. Je vyrobena z umělé hmoty, která je odolná vůči vodě a mechanickému poškození. Není zapotřebí používat žádné lepidlo ani lepení. Podlaha je snadno instalována přímo na stávající podlahu. Samolepící vinylová podlaha je k dostání v mnoha různých vzorech a barvách, takže si můžete vybrat to, co bude nejlépe vypadat ve vašem domě. Je snadno čistitelná, takže ji můžete udržovat ve skvělém stavu. Je to také cenově dostupná volba, takže se nemusíte obávat, že investujete příliš mnoho peněz do podlahy, kterou budete muset po nějaké době vyměnit.

Samolepící vinylová podlaha je velmi oblíbený typ podlahy, který se často používá v domácnostech. Jde o druh podlahy, která se skládá z vinyle, který je opatřen samolepicí vrstvou. Tento typ podlahy je velmi snadný na instalaci a často se používá v podkrovích, na chodbách nebo v koupelnách.

Vinylová podlaha se může instalovat na různé typy podkladů jako například beton, dřevo nebo plovoucí podlahy. Tento typ podlahy je velmi odolný a snadno se udržuje. Díky speciální samolepicí vrstvě se může snadno opravit nebo demontovat. Kromě toho je velmi ekonomický, protože nevyžaduje žádné lepidlo nebo jiné speciální nářadí.

hodnocení produktů: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů samolepící vinylové podlahy

Mohlo by Vás zajímat


Podělte se o Vaše zkušenosti samolepící vinylovou podlahou:

Samolepící vinylová podlaha - výběr TOP modelů