HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Tmavá vinylová podlaha

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Creation 30 Carmel 0618
535,- Kč
více informací →
Hydrocork Castle Toast Oak
1.223,- Kč
více informací →
Beaulieu Fortex 2907 5 m
více informací →
Vinylová plovoucí podlaha VIN-IN Jesion MF08
více informací →

Tmavá vinylová podlaha je dostupná v mnoha odstínech

Tmavá vinylová podlaha je skvělou volbou pro ty, kteří hledají trvanlivou, odolnou, snadno udržovatelnou a levnou podlahu. Vyniká svou odolností proti vlhkosti a vodě a snadno se čistí. Tmavá vinylová podlaha může zdobit moderní i tradiční interiéry. Je dostupná ve více než deseti odstínech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

Tmavá vinylová podlaha – výhody

Tmavá vinylová podlaha je skvělou volbou pro ty, kteří hledají trvanlivou, odolnou a nenáročnou podlahu. Tmavé vinylové podlahy jsou velmi odolné vůči poškrábání a vlhkosti, a jsou také snadno udržovatelné. Mohou dokonce vydržet některé chemické čističe, které by jiné podlahy poškodily. Tmavé vinylové podlahy mohou být také velmi odolné vůči pádu, což je ideální pro místa s vyšším počtem lidí.

Mohou také vypadat velmi elegantně a přidat tak k jakémukoli interiéru luxusní dotek. Mezi nevýhody patří to, že tmavá vinylová podlaha může být poněkud drahá. Také může být náročnější na údržbu, než některé jiné druhy podlah, protože může zanechávat šmouhy a otisky.

hodnocení produktů: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů tmavé vinylové podlahy

Mohlo by Vás zajímat


Podělte se o Vaše zkušenosti tmavou vinylovou podlahou:

Tmavá vinylová podlaha - výběr TOP modelů