HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (barevná)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →PROCAROSA PREMIUM FORTELOCK INDUSTRY 2040
více informací →
PROCAROSA PREMIUM FORTELOCK INDUSTRY 2020
více informací →
PROCAROSA PREMIUM FORTELOCK INDUSTRY 2020
více informací →
MAKRO VZOR
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha nemusí být nudná. Oživte ji barvami

Vinylové podlahy jsou velmi oblíbené díky svým vlastnostem, jako je trvanlivost, snadná údržba a nízká cena. Vinylové podlahy jsou dostupné v široké škále barev, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a estetickým požadavkům.

Vinylové podlahy mohou být vyrobeny ve formě plovoucích podlah s překrývajícími se díly, nebo jako podlahové krytiny s jednotlivými díly, které se lepí na podkladovou desku. Vinylové podlahy jsou dostupné ve vzorech, které ctí tradiční přírodní materiály, jako je dřevo a kámen, a také ve více moderních vzorech.

Vinylové podlahy nabízejí velkou škálu barevných možností. Můžete si vybrat z jednoduchých černobílých konfigurací, nebo také z množství odstínů a designů. Díky jeho odolnosti a odpovídajícímu úklidu je vinylová podlaha novou volbou pro každou místnost.

Můžete dokonce najít vinylové podlahy, které vypadají jako ručně mačkaný koberec, nebo jako dřevěné podlahy. Pro více barevných možností je třeba zvážit použití keramických dlaždic, které také nabízejí množství barevných možností.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů barevné vinylové podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti barevnou vinylovou podlahou:

Vinylová podlaha (barevná) - výběr TOP modelů