HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (dub bělený)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Thermofix Dub Bělený 12123 2
470,- Kč
více informací →
Parador Modular one Dub nordic šedý
více informací →
Parador Modular one Dub nordic béžový
více informací →
Parador Modular one Dub nordic bílý
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Dub bělený dodá interiéru elegantní nádech

Vinylové podlahy vyrobené z dubu běleného mají vysokou odolnost vůči poškození a zároveň jsou velmi cenově dostupné. Nabízí se ve více variantách, a to v různých odstínech, velikostech a vzorech. Vybrat si můžete mezi plovoucími, klikovými a lepenými podlahami. Plovoucí vinylová podlaha se skládá z více desek, které jsou spojeny pomocí speciálního lepidla. Kliková podlaha se skládá z jedné desky, kterou je možné uložit bez nářadí.

Lepená podlaha se skládá z jedné nebo více desek, které jsou spojeny lepidlem. Všechny tři typy vinylových podlah jsou velmi odolné a odolné vůči vodě a poškození.

Vinylová podlaha v dekoru dub bělený je moderní a nadčasová podlaha, která dodá vašemu interiéru jemný a elegantní nádech. Její bílá barva vynikne na pozadí jakéhokoliv moderního interiéru a dodá mu jemný a svěží nádech. Vinylová podlaha má vynikající protiskluzovou úpravu, je tedy ideální do místností s větším provozem.

Kromě toho je vysoce odolná proti oděru a poškrábání a snadno se čistí a udržuje. Je to tedy skvělá volba pro všechny, kteří hledají moderní a elegantní podlahovou krytinu, která je zároveň odolná vůči opotřebení a škrábancům.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy v dekoru dubu běleného

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovými podlahami v dekoru dubu běleného:

Vinylová podlaha (dub bělený) - výběr TOP modelů