HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Denní osvětlení budov na semináři WOOD Camp už dnes – design interiéru z pohledu nové normy

Před letní pauzou nás čeká již poslední seminář ze série WOOD Camp. Tentokrát se detailněji podíváme na denní osvětlení budov z pohledu nové normy. Denní světlo je totiž jeden z nejdůležitějších faktorů zvažovaných při výběru nemovitosti.


Design interiéru z pohledu nové normy – denní osvětlení budov

Co vše zahrnuje nová norma?

Prezentace ukáže, jak nová norma ovlivnila posuzování míry proslunění obytných místností v závislosti na typu zasklení, velikosti prosvětlovacích otvorů a tvaru místností. Nejedná se pouze o intenzitu denního světla, ale také o rovnoměrnost jeho rozložení, které je jedním z hlavních kritérií kvality vnitřního prostředí. Norma pro denní osvětlení budov zavádí hodnocení podle čtyř hledisek:

  • příspěvku denního světla,
  • výhledu,
  • doby proslunění,
  • ochrany před oslněním.

Seminář Design interiéru z pohledu nové normy ČSN EN 17037 Denní osvětlení budov se uskuteční 21. 6. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Ing. arch Marek Petrik. 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE 

Záznamy z předchozích seminářů

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval ekologii u dřevostaveb, můžete zhlédnout na YouTube kanále ADMD, kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů. Stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u ČKAIT.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je nezávislým uskupením firem, které jsou přesvědčeny, že dřevostavby jsou tou správnou cestou moderní a udržitelné výstavby. Naším cílem je, aby se domy stavěly kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
21.06.2022

Photocredit: Shutterstock

1

Herní židle jako našlapaná hračka pro zdravé sezení u PC. Jak správně vybrat?

Trápí vás bolesti zad při dlouhém sezení u počítače? Herní židle jsou uzpůsobeny pro dlouhé a zdravé sezení. Jak zdravě sedět a podle čeho vybírat?