HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: Neuvěřitelné kruhové plastiky inspirované městem

Výroba těchto skulptur je časově velmi náročná, ale James McNabb má tu správnou trpělivost a nadšení. Tyto impozantní plastiky představují odraz neomezených možností městské krajiny a náš vztah k ní. Při tvorbě se James inspiruje panorámaty měst a odráží tak jejich jedinečnost a krásu v unikátním zpracování, které zaujme snad každého.

Podívejte se sami, že výsledek stojí opravdu za to!


i Foto: Archiv redakce

Líbí se vám tyto skulptury se zajímavou myšlenkou? Podívejte se na další naše videa.

P.S. Navštivte veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky, který se uskuteční 5. – 8. března 2024 v Praze. Volnou vstupenku zdarma si můžete stáhnout na tomto odkazu.


Vydáno dne:
22.02.2018

0

Vodní mlýn jako zdroj energie

Zajímáte se o vodní mlýny a jejich konstrukci? K čemu vodní mlýn sloužil, co ke svému provozu potřeboval a jak fungoval se dozvíte v našem článku... Číst více →Video: Jak se zrodí anděl ze dřeva?

Vyřezávání dřevěných soch je velkým uměním. Obzvláště pak pomocí motorové pily! Podívejte se v krátkém sestřihu, jak probíhá výroba sochy anděla... Číst více →Video: Dřevěný nábytek nebo umělecká socha?

Amatérský sochař vytváří netradiční dynamické sochy ze dřeva. Z lepené překližky vyřezává umělecké sochy, které zároveň poslouží i jako nábytek... Číst více →