HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevostavitelé pozor! Blíží se akce, na které byste neměli chybět.

Dne 19.-20. října 2017 se koná druhá největší česká konference s názvem Dřevostavby v praxi. Jedním z nosných témat 11. ročníku konference Dřevostavby v praxi je i ožehavé téma difuzně otevřených vs. difuzně uzavřených skladeb dřevostaveb. Toto téma totiž tak trochu rozdělilo odbornou veřejnost na dva tábory.


Dřevostavby

Odborný garant a organizátor konference, Stanislav Müller, situaci okomentoval slovy: "Ve skutečnosti je to podobné, jako bavit se o tom, zda je lepší stěnu vymalovat štětkou nebo válečkem, přičemž obě technologie dokáží dosáhnout kýženého cíle. Záleží ale na tom, který způsob je kde vhodnější, a jak dobře se to udělá…"

Navštivte konferenci, která klade maximální důraz na stavební praxi a zajistěte si své místo co nejdříve. Kapacita je omezená a jak sám organizátor konference upozorňuje - za týden již může být pozdě. Registraci na konferenci naleznete na adrese https://www.drevostavbyvpraxi.cz/

 

Autor:

redaktor Dřevostavitele

Vydáno dne:

0 0

Hodnocení: 5/5 (9 hodnocení)

Podělte se s námi o Váš názor:

Související články:

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL