HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevostavitelé pozor! Blíží se akce, na které byste neměli chybět.

Dne 19.-20. října 2017 se koná druhá největší česká konference s názvem Dřevostavby v praxi. Jedním z nosných témat 11. ročníku konference Dřevostavby v praxi je i ožehavé téma difuzně otevřených vs. difuzně uzavřených skladeb dřevostaveb. Toto téma totiž tak trochu rozdělilo odbornou veřejnost na dva tábory.


Dřevostavby

Odborný garant a organizátor konference, Stanislav Müller, situaci okomentoval slovy: "Ve skutečnosti je to podobné, jako bavit se o tom, zda je lepší stěnu vymalovat štětkou nebo válečkem, přičemž obě technologie dokáží dosáhnout kýženého cíle. Záleží ale na tom, který způsob je kde vhodnější, a jak dobře se to udělá…"

Navštivte konferenci, která klade maximální důraz na stavební praxi a zajistěte si své místo co nejdříve. Kapacita je omezená a jak sám organizátor konference upozorňuje - za týden již může být pozdě. Registraci na konferenci naleznete na adrese https://www.drevostavbyvpraxi.cz/

 

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Viktor Heneš
redaktor Dřevostavitele

Vydáno dne:
26.09.2017

0 0

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE