HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Hledají se dřevorádi! Nejste to náhodou vy?

Rádi se procházíte lesem? Rádi se obklopujete dřevem? Vůně dřeva je vám nejmilejší? Chápete, že se o naše lesy musíme dobře starat? Zajímá vás vše, co se týká lesů a dřeva z něj? Odpověděli jste alespoň jednou ANO? Pak jste pravděpodobně DŘEVORÁDI. Zapojte se do projektu Dřevo je cesta a získejte vše, co dřevorádi potřebují!


dřevěné srdce

Jistě se vám bude líbit dostanete se do party lidí, kteří žijí lesem a dřevem. Zdarma od organizátora akce získáte letáky, brožurky o lese a dřevě a také nálepky a odznaky s nápisem „Vím, že dřevo je cesta“. Ale co je nejdůležitější - podpoříte projekt, který chce zvýšit zájem veřejnosti o české lesy a dřevo. A všem dáte najevo, že jste zkrátka dřevorádi! Chcete se zapojit? Registrujte se jako podporovatel projektu ZDE. Účast v projektu je zcela zdarma. Máte-li další otázky, pište přímo koordinátorce projektu na adresu: t.polakova@drevoprozivot.cz.

O projektu

Projekt Dřevo je cesta vysvětluje veřejnosti, že dřevo je naše významná obnovitelná surovina, kterou je správné využívat, jelikož tím chráníme životní prostředí. Kolem projektu vzniká komunita lidí a firem, kteří žijí dřevem a lesem a kteří chtějí spolupracovat a tyto informace šířit dál. Projekt organizuje Nadace dřevo pro život.

Zaujal vás tento projekt? Neváhejte nám napsat do diskuse svůj názor a zkušenosti.

Autor:

Redaktorka portálu

Vydáno dne:

2 0

Hodnocení: 5/5 (45 hodnocení)

Podělte se s námi o Váš názor:

Související články:

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL