HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Hledají se dřevorádi! Nejste to náhodou vy?

Rádi se procházíte lesem? Rádi se obklopujete dřevem? Vůně dřeva je vám nejmilejší? Chápete, že se o naše lesy musíme dobře starat? Zajímá vás vše, co se týká lesů a dřeva z něj? Odpověděli jste alespoň jednou ANO? Pak jste pravděpodobně DŘEVORÁDI. Zapojte se do projektu Dřevo je cesta a získejte vše, co dřevorádi potřebují!


dřevěné srdce

Jistě se vám bude líbit dostanete se do party lidí, kteří žijí lesem a dřevem. Zdarma od organizátora akce získáte letáky, brožurky o lese a dřevě a také nálepky a odznaky s nápisem „Vím, že dřevo je cesta“. Ale co je nejdůležitější - podpoříte projekt, který chce zvýšit zájem veřejnosti o české lesy a dřevo. A všem dáte najevo, že jste zkrátka dřevorádi! Chcete se zapojit? Registrujte se jako podporovatel projektu ZDE. Účast v projektu je zcela zdarma. Máte-li další otázky, pište přímo koordinátorce projektu na adresu: t.polakova@drevoprozivot.cz.

O projektu

Projekt Dřevo je cesta vysvětluje veřejnosti, že dřevo je naše významná obnovitelná surovina, kterou je správné využívat, jelikož tím chráníme životní prostředí. Kolem projektu vzniká komunita lidí a firem, kteří žijí dřevem a lesem a kteří chtějí spolupracovat a tyto informace šířit dál. Projekt organizuje Nadace dřevo pro život.

Zaujal vás tento projekt? Neváhejte nám napsat do diskuse svůj názor a zkušenosti.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Kristina Nešporová
Redaktorka portálu

Vydáno dne:
11.10.2017

2 0

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE