HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Jak se žije v pasivní dřevostavbě? Přesvědčte se na vlastní kůži.

Uvažujete o pasivní dřevostavbě a máte spoustu nezodpovězených otázek? Máme pro vás pozvánku na akci, která by vám neměla uniknout. Akce Dny pasivních domů ve dnech 9. –11. 11. 2018 vám nabídne desítky otevřených pasivních domů, které můžete osobně navštívit, a setkat se s lidmi, kteří v nich bydlí. Nahlédněte i do naší fotogalerie, kde si můžete prohlédnut některé z otevřených dřevostaveb. 


Pasivní dům
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Centrum pasivního domu

Ve dnech 9. –11. listopadu 2018 od 10 do 18 hodin můžete navštívit pasivní dřevostavby po celé České republice v rámci akce Dny pasivních domů 2018. Potkejte se osobně s obyvateli i staviteli pasivní domů a zeptejte se jich na to, co vás zajímá. Využijte jedinečné příležitosti na vlastní kůži zjistit, jak se pasivní domy staví, jak se v nich bydlí a jak fungují. Akci organizuje Centrum pasivního domu.

Desítky otevřených domů

Během celého víkendu otevřou své dveře desítky pasivních domů po celé České republice, z toho i přes 20 pasivních dřevostaveb. Otevřené budou stavby dokončené i těsně před dokončením.

Rady od zkušených

Akce je ideální příležitostí pro získání informací z první ruky od majitelů i odborníků a zjistit, jaké jsou výhody pasivních domů a na co si dát naopak při jejich plánování i stavbě pozor.

V rámci akce proběhne i fotografická soutěž o hodnotné ceny. 

Více informací včetně mapy otevřených domů najdete na: https://www.pasivnidomy.cz/akce/dny-pasivnich-domu-2018-777/879.

 

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Petra Pacáková

Vydáno dne:
05.11.2018

Photocredit: Centrum pasivního domu

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE