HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Nejvýznamnější oborová událost For Interior se uskuteční v září

Dnes startuje podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior. Těšit se můžete na přehlídky novinek a trendů z oboru a také na tisíce modelů nábytku i trendy bytového designu. To vše v v PVA EXPO Praha. Stáhněte si vstupenku zdarma v našem článku.


Veletrh For Interior vstupenky

Kdy se veletrh For Interior 2022 koná?

Ve dnech 20. až 24. září se v PVA EXPO Praha sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program plný přednášek, workshopů, i komentovaných prohlídek.

Vstupenka na veletrh For Interior 2022 zdarma

For Interior běží v souběhu s veletrhem For Arch. Díky Dřevostaviteli, který je mediálním partnerem obou veletrhů, můžete získat vstupenku zdarma. Stáhněte si svou volnou vstupenku zde.

P.S. Zvažujete stavbu dřevostavby? Zúčastněte se dne otevřených dřevostaveb, v rámci kterého můžete zdarma osobně navštívit přes 50 dokončených nebo rozestavěných staveb, a také místa, kde se dřevostavby vyrábí.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
20.09.2022

Photocredit: For Interior (se souhlasem)

1