HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Odborný seminář Dřevostavby ve Volyni se blíží!

Tak jako každý rok se už tradičně sjíždějí všichni dřevostavbaři do Volyně. Odborný seminář Dřevostavby nabízí dva dny přednášek, v rámci kterých se proberou témata z oblasti ekologie, úspory energií, suché výstavby a samozřejmě se zde představí i dřevěné konstrukce jako stavební systém budoucnosti.

Seminář bude probíhat od středy 28. března do čtvrtka 29. března 2018 v areálu VOŠ a SPŠ Volyně.


Dřevostavby
i Foto: Archiv redakce

Pro koho je seminář určen?

Odborný seminář je vhodný především pro architekty, projekční, investorské nebo realizační firmy, které se zabývají problematikou dřevostaveb, ekologií či úsporami energií. Na své si zde přijdou i řídící pracovníci ve stavebnictví, dřevozpracujícím průmyslu a pedagogové odborných škol. Na seminář se však mohou přihlásit také zájemci z řad široké veřejnosti.

Zkrátka pokud se zajímáte o dění v oblasti dřevostaveb, pak je seminář určen právě pro vás.

Co nás čeká na 22. ročníku odborného semináře?

Seminář Dřevostavby nabízí opravdu kvalitní a bohatý program. Můžete se těšit na přednášky odborníků z Kanady, Finska, Německa, Velké Británie, Rakouska, Slovenska, Švýcarska a samozřejmě České republiky. Nemusíte se bát jazykové bariéry, protože bude zajištěn i simultánní překlad.

Tematické okruhy přednášek:

  • Dřevo, jeho vlastnosti a ochrana
  • Materiály a polotovary používané pro dřevostavby
  • Vícepodlažní dřevostavby
  • Rekonstrukce dřevěných staveb
  • Úspory energií, vytápění, ekologické aspekty
  • Požární ochrana při realizaci dřevostaveb

Podrobný program přednášek naleznete zde. 

Ve čtvrtek dopoledne proběhne i workshop na téma „Stavebně-fyzikální problémy moderních dřevostaveb“ ve spolupráci s UCEEB (Univerzitní centrum energeticky efektivních budov). Bezplatný workshop bude probíhat souběžně se seminářem Dřevostavby v prostorech vzdělávacího centra v suterénu školy.

Zaujal vás letošní program? Tak neváhejte. Přihlášku na odborný seminář Dřevostavby naleznete v tomto odkazu.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 26. – 29. ledna 2024. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.


Vydáno dne:
26.02.2018

1