HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Odborný seminář Dřevostavby ve Volyni se blíží!

Tak jako každý rok se už tradičně sjíždějí všichni dřevostavbaři do Volyně. Odborný seminář Dřevostavby nabízí dva dny přednášek, v rámci kterých se proberou témata z oblasti ekologie, úspory energií, suché výstavby a samozřejmě se zde představí i dřevěné konstrukce jako stavební systém budoucnosti.

Seminář bude probíhat od středy 28. března do čtvrtka 29. března 2018 v areálu VOŠ a SPŠ Volyně.


Dřevostavby

Pro koho je seminář určen?

Odborný seminář je vhodný především pro architekty, projekční, investorské nebo realizační firmy, které se zabývají problematikou dřevostaveb, ekologií či úsporami energií. Na své si zde přijdou i řídící pracovníci ve stavebnictví, dřevozpracujícím průmyslu a pedagogové odborných škol. Na seminář se však mohou přihlásit také zájemci z řad široké veřejnosti.

Zkrátka pokud se zajímáte o dění v oblasti dřevostaveb, pak je seminář určen právě pro vás.

Co nás čeká na 22. ročníku odborného semináře?

Seminář Dřevostavby nabízí opravdu kvalitní a bohatý program. Můžete se těšit na přednášky odborníků z Kanady, Finska, Německa, Velké Británie, Rakouska, Slovenska, Švýcarska a samozřejmě České republiky. Nemusíte se bát jazykové bariéry, protože bude zajištěn i simultánní překlad.

Tematické okruhy přednášek:

  • Dřevo, jeho vlastnosti a ochrana
  • Materiály a polotovary používané pro dřevostavby
  • Vícepodlažní dřevostavby
  • Rekonstrukce dřevěných staveb
  • Úspory energií, vytápění, ekologické aspekty
  • Požární ochrana při realizaci dřevostaveb

Podrobný program přednášek naleznete zde. 

Ve čtvrtek dopoledne proběhne i workshop na téma „Stavebně-fyzikální problémy moderních dřevostaveb“ ve spolupráci s UCEEB (Univerzitní centrum energeticky efektivních budov). Bezplatný workshop bude probíhat souběžně se seminářem Dřevostavby v prostorech vzdělávacího centra v suterénu školy.

Zaujal vás letošní program? Tak neváhejte. Přihlášku na odborný seminář Dřevostavby naleznete v tomto odkazu.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Kristina Nešporová
Redaktorka portálu

Vydáno dne:
26.02.2018

1 0

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE