HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Neobvyklá rekonstrukce obvodového pláště – zúčastněte se semináře zdarma

Neobvyklá rekonstrukce základní školy probíhala formou zavěšení obvodových panelů. Na přednášce se podělíme o praktické zkušenosti s návrhem detailů a technickým řešením celé rekonstrukce. Díky využití fotovoltaických panelů na fasádě dosahuje tato budova nulové spotřeby energie.


Neobvyklá rekonstrukce obvodového pláště – zúčastněte se semináře zdarma

Důležité informace o semináři WOOD Camp

Seminář o neobvyklé rekonstrukci obvodového pláště na škole v ulici Českobrodská v Praze se uskuteční 19. 4. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Ing. Tomáš Nemrava. Máte-li zájem, registrovat se můžete ZDE.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT.

Co se dělo na WOOD Campu minule? 

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval rekonstrukci termálního komplexu Galandia, můžete zhlédnout na YouTube kanále ADMD, kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů.

O pořadateli

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je nezávislým uskupením firem, které jsou přesvědčeny, že dřevostavby jsou tou správnou cestou moderní a udržitelné výstavby. Naším cílem je, aby se domy stavěly kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
14.04.2022

Photocredit: ADMD

3